На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

«Практичні аспекти роботи у системі електронних закупівель "ProZorro" відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»

Практические-аспекты-работы-в-системе-электронных-закупокДетальніше за посиланням

Навчальний центр ХТПП запрошує всіх бажаючих взяти участь  у одноденному  семінарі-практикумі на тему «Практичні аспекти роботи у системі електронних закупівель “ProZorro” відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», який відбудеться 17 червня 2016 року з 9.00 до 15.00 на базі  Херсонської торгово-промислової палати  за адресою:  м. Херсон,  вул. Гагаріна, 34 А.

Програма семінару:

  • Загальний огляд Закону України «Про публічні закупівлі». Визначення термінів та понять. Найбільш актуальні положення нового закону.
  • Сфера застосування Закону. Порядок та основні умови планування закупівель згідно Закону «Про публічні закупівлі». Застосування класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
  • Зміни в діяльності тендерного комітету. Право замовника призначати Уповноважену особу для проведення процедур закупівель.
  • Кваліфікаційні критерії до учасників згідно ст. 16, та вимоги передбачені ст. 17 Закону. Способи документального підтвердження даних вимог учасниками та переможцем процедури закупівлі. Інформація щодо відкритих державних реєстрів.
  • Порядок організації та проведення процедур закупівель відповідно до Закону «Про публічні закупівлі». Організація та проведення відкритих торгів та переговорної процедури закупівлі.
  • Електронні закупівлі. Проведення процедур закупівель через електронні майданчики в системі Prozorro. Автоматизоване робоче місце в системі. Застосування електронного аукціону.
  • Питання – відповіді щодо застосування законодавства з питань державних закупівель, та законодавства про публічні закупівлі.

В програмі семінару можливі зміни для забезпечення Вас найбільш актуальною інформацією  відповідно до таких змін у законодавстві з питань державних (публічних) закупівель.

Семінар буде корисним Замовникам або Учасникам, які бажають бути в курсі останніх змін у законодавстві, та отримати відповіді на свої запитання.

На практичному занятті надається можливість доступу до системи Prozorro в режимі on-line.

Детальна інформація та реєстрація на семінар за
тел. / факс (0552) 32-52-85, 42-51-19,
e-mail: ucheb_center@tpp.ks.ua.            

26.05.2016
Що нового
Популярне