На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Програма «Бізнес-медіатор» (Wirtschaftsmediator/in (IHK)

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


ПРОГРАМА-БІЗНЕС-МЕДІАТОРДетальніше за посиланням

Надасть можливість учасникам кваліфіковано і професійно працювати медіаторами у бізнес-середовищі.

Аудиторія програми — управлінці, бізнесмени, які прагнуть отримати навички медіаторів в бізнес-середовищі.

Програма відкриває можливості:

  • Знання про основоположні методи і прийоми медіації, які особливо стосуються менеджменту та трудової діяльності
  • Фахові знання про бізнес-медіацію, теоретичні та пізнавальні основи з міждисциплінарних та міжнародних питань

Викладач kmbs, керівник Українського Центру Медіації Галина Єрьоменко. Має 9 річний досвід роботи на посаді Віце-Президента Міжнародного Інститут Бізнесу, де відповідала за співпрацю з Фондом Державного Майна України, ДКЦПФР, Антимонопольним Комітетом, Міністерством Економіки та ін. Галина є медіатором, акредитованим у CEDR (Великобританія) та членом міжнародної мережі тренерів з медіації. Має практичний досвід проведення переговорів у якості медіатора у сфері комерційних, організаційних, сімейних спорів і конфліктів. Галина є співавтором проекту Закону України «Про медіацію». Володар знаку «Ера медіації» у номінації «За досягнення у теоретичних і прикладних дослідженнях технологій альтернативних способів вирішення спорів» (Казахстан). В 2008 брала участь у програмі «Mediation and Negotiation Curriculum Development seminar» в Сараєво, Боснія (за підтримки IFC і Harvard Law School). Також Галина – сертифікований фасилітатор ТоР., канд.юр.наук. У 2010 році стала переможцем від України у конкурсі на право стажування з медіації у JAMS Foundation (США).

Контактна особа
Наталя Мезіна
Менеджер Українського Центру Медіації
тел.: + 38 (044) 490 66 35
email: nm@kmbs.ua

25.04.2016
Що нового
Популярне