На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

reflexio

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Розпочни-літо-з-reflexio!Зареєструватись на програму

LvBS запрошує на надихаючу програму для лідерів.
Унікальність reflexio у неповторності пережитих емоцій, вражень, думок, висновків. Ми створюємо атмосферу та наповнюємо програму так, щоб учасники змогли подивитись на звичні речі по-іншому. Обов’язковим елементом програми є відвідини монастиря. Кожен учасник reflexio матиме нагоду замислитись над завжди актуальними питаннями моралі, цінностей, відповідальності, довіри.

Думати. Творити. Змінювати. Саме під таким девізом відбувається наша програма.

Для кого програма:

  • для тих, хто зацікавлений в особистісному рості
  • хто хоче розкрити власний творчий потенціал і вміння рефлексувати
  • для тих, хто ставить перед собою далекосяжні цілі і досягає їх.

Спілкуючись з моральними та суспільними лідерами, у вас буде можливість викристалізувати справжні пріоритети як для ефективного управління бізнесом, так і для досягнення персонального успіху.  Метою програми є не навчати, а допомогти зрозуміти свою роль як лідера не лише в межах організації, а й у глобальному контексті.
reflexio (з лат. звернення назад) – унікальна здатність людської свідомості в процесі сприйняття діяльності сприймати й саму себе, внаслідок чого людська свідомість постає як самосвідомість.

У програмі reflexio:

  • дискусії, зустрічі, натхненні сніданки з лідерами суспільної думки            
  • духовна віднова у Гошівському жіночому монастирі  Різдва Пресвятої Богородиці
  • майстер-клас від акторів театру ім. Леся Курбаса з акторської майстерності та співу «Відкрий себе: відчуй мову тіла та надай нового звучання голосу»
  • майстер-клас з іконопису від школи «Радруж»

Контактна особа:
Роксолана Кравчук
rkravchuk@lvbs.com.ua  
+38 067 673 18 76

23.05.2016
Що нового
Популярне