На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Рішення ТОС для виробників, що працюють на склад. Модуль 4 бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого»

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


РІШЕННЯ ТОС ДЛЯ ВИРОБНИКІВДетальна програма та реєстрація

Повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення прибутку без інвестицій виробника, що працює на склад.

Аудиторія програми
Власники та топ-менеджери виробництв, які

  • бажають зрозуміти шляхи зменшення впливу на свій бізнес зовнішніх чинників та ефективно розкривати внутрішній потенціал
  • хочуть отримати повну методологію управління виробництвом згідно з ТОС (Теорією обмежень) (5 фокусуючих кроків ТОС, система «барабан-буфер-канат», система динамічного управління буферами ТМЦ та готової продукції, тощо)
  • намагаються зрозуміти, яких управлінських помилок вони припускаються, досі використовуючи методики розрахунку повної виробничої собівартості, відрядної системи оплати праці та логіку постійного повного завантаження виробничих потужностей або праці «з коліс»
  • розібратись у тонкощах та різниці ключових концепцій управління виробничим потоком: TPS, LEAN, TOC.

Що дає модуль:

  • Рішення, які дозволять виробникам максимально ефективно використовувати виробничі потужності та збільшити власну маржу та продажі
  • Рішення, які дозволять виробникам збільшити обертаємість запасів ТМЦ та ГП
  • Повний інструментарій від закупівель ТМЦ до управління складом готової продукції і її відвантаження клієнтам згідно з логікою та рішеннями ТОС
  • Логіку прийняття управлінських рішень на основі нових запропонованих політик управління виробництвом

Викладач: Андрій Колотов — партнер та керівник практики ТОС в Apple Consulting®. Має глибокі знання ланцюга поставчання «виробник – постачальник – мережевий роздріб” та вміє його вдосконалювати. Андрій займається найбільш складними комплексними проектами у ролі Аудитора, «постачає» всередину компанії та на ринок нові знання та новітні міжнародні розробки в галузі ТОС. Фахівець з ТОС: має сертифікати програм «TOC Application Expert Program in TOC Operations & Distribution Management», «ТОС Sales and Marketing in b2b» та міжнародну сертифікацію ТОСІСО з Інструментів Процесів мислення та усіх операційних додатках ТОС. Андрій став керівником першого в Україні проекту з впровадження ТОС в мережі аптек “Аптека гормональних препаратів” та довів цей проект до успіху з досягненням клієнтом кращих показників у галузі. До Apple Consulting® з партнерами заснував компанію InnoWare, в якій відповідав за розвиток бізнесу. До того – працював в американській компанії, де набув великий досвід у продажах. Є викладачем kmbs та автором не тільки спеціалізованого бізнес-курсу для управлінців та власників компаній “Фарт тут ні до чого”, а й майстер-класів, бізнес-рингів та бізнес-симуляторів. Також викладає на МВА програмах kmbs.

Контактна особа
Іван Горох
Менеджер програм управлінського розвитку
тел.: + 38 (063) 564 00 52
email: goro@kmbs.ua

21.03.2016
Що нового
Популярне