На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Рішення ТОС для виробників, які працюють на замовлення. Модуль 5 бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого»

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Дело не в везенииДетальніше за посиланням

Аудиторія програми:
Власники та топ-менеджери виробництв, які:

  • хронічно страждають від несвоєчасного та довгого виконання замовлень клієнтам
  • є постачальниками другого або третього ешелону в очах клієнтів (до яких звертаються лише у крайніх випадках)
  • хочуть отримати повну методологію управління виробництвом під замовлення згідно з ТОС (Теорією обмежень) (5 фокусуючих кроків ТОС, система «барабан-буфер-канат», система управління пріоритетами замовлень у виробництві, тощо)
  • намагаються зрозуміти, яких управлінських помилок вони припускаються, досі використовуючи методики розрахунку повної виробничої собівартості замовлення, відрядної системи оплати праці та логіку постійного повного завантаження виробничих потужностей або праці «з коліс»
  • хочуть розібратись у тонкощах та різниці ключових концепцій управління виробничим потоком: TPS, LEAN, TOC

Що дає модуль?

  • Повний інструментарій для прискорення виконання замовлень, а також – суттєвого збільшення DDP згідно з логікою та рішеннями ТОС
  • Рішення, які дозволять виробникам, які працюють під замовлення, максимально ефективно використовувати виробничі потужності, розумно розставляти пріоритети у виробництві та збільшити власні продажі
  • Логіку прийняття управлінських рішень на основі нових запропонованих політик управління виробництвом
  • Механізм безперервного покращення POOGI – як його запустити, як користуватись та як інвестувати у майбутньому згідно з його показниками

Викладач kmbs: Андрій Колотов — ПАРТНЕР ТА КЕРІВНИК ПРАКТИКИ ТОС В APPLE CONSULTING®. Має глибокі знання ланцюга поставчання «виробник – постачальник – мережевий роздріб” та вміє його вдосконалювати. Андрій займається найбільш складними комплексними проектами у ролі аудитора, «постачає» всередину компанії та на ринок нові знання та новітні міжнародні розробки в галузі ТОС. Фахівець з ТОС: має сертифікати програм «TOC Application Expert Program in TOC Operations & Distribution Management», «ТОС Sales and Marketing in b2b» та міжнародну сертифікацію ТОСІСО з Інструментів Процесів мислення та усіх операційних додатках ТОС. Андрій став керівником першого в Україні проекту з впровадження ТОС в мережі аптек “Аптека гормональних препаратів” та довів цей проект до успіху з досягненням клієнтом кращих показників у галузі. До Apple Consulting® з партнерами заснував компанію InnoWare, в якій відповідав за розвиток бізнесу. До того – працював в американській компанії, де набув великий досвід у продажах. Є викладачем kmbs та автором не тільки спеціалізованого бізнес-курсу для управлінців та власників компаній “Фарт тут ні до чого”, а й майстер-класів, бізнес-рингів та бізнес-симуляторів. Також викладає на МВА програмах kmbs.

Контактна особа
Іван Горох
Менеджер програм управлінського розвитку
тел.: + 38 (063) 564 00 52
email: goro@kmbs.ua

25.04.2016
Що нового
Популярне