На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Роумінг за бронювання

Співпраця «Київстар» і Booking.com дозволить українцям економити на дзвінках у роумінгу
Завдяки міжнародній співпраці VimpelCom та Booking.com ми надали українцям абсолютно нову пропозицію, якої ще не було на ринку – оплачуємо роумінг замість абонента

Національний телеком-оператор розпочав партнерський проект зі світовим лідером на ринку онлайн-бронювання готелів Booking.com. В рамках співпраці «Київстар» впроваджує інноваційну послугу «Бонусний роумінг із Booking.com».

2

Під час бронювання одного із 830 тис. об’єктів, які представлені на Booking.com, клієнти отримуватимуть гроші на бонусний роумінг-рахунок для використання за кордоном. Так, припейд-абонентам надається 300 грн, а клієнтам контрактної форми обслуговування – 60 хв. спілкування. Це стало можливим завдяки глобальній співпраці міжнародної групи VimpelCom Ltd. та Booking.com B.V.

60 хв. у роумінгу – бонус клієнтам контрактної форми

300 грн у роумінгу – подарунок припейд-абонентам

Як скористатися

Аби скористатися послугою «Бонусний роумінг із Booking.com», клієнт має обрати один із 30 різних типів житла, серед яких традиційні готелі та альтернативні типи розміщення (вілли, хатини на снігу та деревах, будинки на воді). Усі клієнти «Київстар» можуть забронювати житло через спеціальну сторінку на сайті www.hotels.kyivstar.ua та вказати номер, який буде використовуватися під час подорожі. Бонуси на 30 днів нараховуються після підтвердження оплати – зазвичай протягом 24 годин перед заселенням клієнта. При кількох замовленнях на www.hotels.kyivstar.ua бонуси нараховуються за кожне бронювання.

1
Святослав Горбань, директор з маркетингу «Київстар»

Абоненти передплаченого зв’язку можуть використати бонусні 300 грн на спілкування через послугу «Вільний роумінг» або без її замовлення: будь-які вхідні дзвінки, вихідні дзвінки на номери країни перебування та в Україну, SMS та MMS на будь-які номери, мобільний інтернет, а також хвилини послуги «Київстар довідка в роумінгу».

Клієнти контрактної форми зв’язку можуть використовувати 60 бонусних хвилин на будь-які вхідні дзвінки за кордоном, вихідні дзвінки на номери країни перебування та в Україну, а також хвилини послуги «Київстар довідка в роумінгу».

Святослав Горбань, директор з маркетингу «Київстар»: Ми прагнемо надавати клієнтам якомога більше можливостей для спілкування як в Україні, так і за кордоном. Завдяки міжнародній співпраці VimpelCom та Booking.com ми надали українцям абсолютно нову пропозицію, якої ще не було на ринку – оплачуємо роумінг замість абонента

Перевірити залишок та термін дії бонусів можна за допомоги запиту *106*1*3#виклик.

Деталі про послугу можна дізнатися на сайті «Київстар».  

13.01.2016
Що нового
Популярне