На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Школа стратегічного архітектора

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


ШКОЛА СТРАТЕГІЧНОГО АРХІТЕКТОРА

Зареєструватися

Від ідеї до побудови цілісної моделі бізнесу. Як знайти масштабовану бізнес-модель? Як побудувати бізнес-процеси стратегічного рівня? І як запустити трансформаційні зміни при переході на нову бізнес модель?

Аудиторія програми: Амбітні управлінці, які прагнуть якісного зростання, спроможні працювати з ширшими системами, ніж бізнес і шукають бізнес-модель, що буде масштабуватися

Що дає програма?

  • Розуміння, як реалізувати стратегічну ідею та системне мислення в бізнес-системах
  • Концепти та інструменти для створення стратегії бізнесу та унікальної бізнес моделі.
  • Стратегії та принципи зростання бізнесу, пошук джерел прибутковості, “приховані” активи зростання.
  • Стратегічні комбінації бізнесу – знаходження взаємодії між мінливими пріоритетами споживачів та новими варіантами бізнес-моделей.

Автор і викладач програми: Гелена Саврук — к.е.н., більше 12 років досвіду керівництва бізнесами на перших позиціях (СЕО, голова спостережних рад та керуючий корпоративним центром багатогалузевого холдингу) у машинобудівному та наукоємнихбізнесах. Має професійну експертизу в проведенні трансформацій компаній та розробки стратегій розвитку, управлінні тарозвитку бізнес-портфелей. Має унікальний досвід в проведенні муніципальних інфраструктурних та міжнародних проектів

23.01.2016
Що нового
Популярне