На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Школа стратегічного архітектора

ШКОЛА-СТРАТЕГІЧНОГО-АРХІТЕКТОРА

Зареєструватися

Від ідеї до побудови цілісної моделі бізнесу. Як знайти масштабовану бізнес-модель? Як побудувати бізнес-процеси стратегічного рівня? І як запустити трансформаційні зміни при переході на нову бізнес модель?

Аудиторія програми: Амбітні управлінці, які прагнуть якісного зростання, спроможні працювати з ширшими системами, ніж бізнес і шукають бізнес-модель, що буде масштабуватися

Що дає програма?

  • Розуміння, як реалізувати стратегічну ідею та системне мислення в бізнес-системах
  • Концепти та інструменти для створення стратегії бізнесу та унікальної бізнес моделі.
  • Стратегії та принципи зростання бізнесу, пошук джерел прибутковості, “приховані” активи зростання.
  • Стратегічні комбінації бізнесу – знаходження взаємодії між мінливими пріоритетами споживачів та новими варіантами бізнес-моделей.

Автор і викладач програми: Гелена Саврук — к.е.н., більше 12 років досвіду керівництва бізнесами на перших позиціях (СЕО, голова спостережних рад та керуючий корпоративним центром багатогалузевого холдингу) у машинобудівному та наукоємнихбізнесах. Має професійну експертизу в проведенні трансформацій компаній та розробки стратегій розвитку, управлінні тарозвитку бізнес-портфелей. Має унікальний досвід в проведенні муніципальних інфраструктурних та міжнародних проектів.

23.05.2016
Що нового
Популярне