На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Шопінг від «Київстар»

Про переваги інтернет-магазину оператора
Головне, що хочуть клієнти в інтернет-магазині – це зручний сервіс, якісний сертифікований товар та гарантії. І магазин shop.kyivstar.ua надає всі ці можливості, та навіть більше

Інтернет-магазин shop.kyivstar.ua – зручне місце, щоби купувати смартфони, телефони та планшети. Адже, крім звичайних послуг сучасного e-commerce, тут доступні унікальні акції та пропозиції спеціально для клієнтів «Київстар». Це справді зручно, швидко й вигідно!

Абонентська база «Київстар» на початок 2016 року налічує більше 25 млн користувачів. І всі вони регулярно купують ґаджети та аксесуари до них. А де це робити найзручніше? Звісно, в онлайні. Тож «Київстар», зважаючи на побажання своїх клієнтів, наприкінці минулого року відкрив інтернет-магазин shop.kyivstar.ua.

«Ми хочемо, щоб кожен українець мав сучасний девайс і обирав послуги від «Київстар». Тому ми готові робити вигідні пропозиції, які дадуть змогу клієнту отримувати більше і краще», – розповідає Тарас Берчак, керівник електронної комерції компанії «Київстар».

3

Зверніть увагу, в інтернет-маркеті є акційні товари, які пропонують у роздрібних магазинах «Київстар», а також ексклюзивні акційні пропозиції для онлайн-покупців.

Плани і зростання

Інтернет-магазин працює за моделлю MVP (minimum viable product), тобто наявний продукт постійно вдосконалюється. Як пояснює менеджер, така модель дозволяє надати клієнту якісний продукт і постійно дивувати новими фішками, а також зменшує ризики щодо швидкості повернення інвестицій.

Партнером «Київстар» з операційного супроводу виступає компанія «Проторія» (група компаній МТІ), яка має великий досвід в e-commerce.

Просування магазину лише починається, але діяти «Київстар» збирається швидко, застосовуючи усі ефективні інструменти, а саме: телебачення, радіо, контекстну рекламу, рекламу в соцмережах, зовнішню рекламу.

У shop.kyivstar.ua наявні понад 600 позицій товарів, які представлені більше ніж 35 брендами, серед яких Samsung, Lenovo, Huawei, Apple, HTC, LG. Тарас Берчак наголошує, що тут є тільки ті товари, які офіційно завозять в Україну. В 2016 році компанія планує розширити асортимент до 2000 позицій, зокрема завдяки новим брендам

«Електронна комерція – новий напрямок діяльності для «Київстар». Створення онлайн-магазину – це лише перший крок у цьому напрямку. Наступним етапом буде піднятися до топ-3 українського e-commerce у своєму сегменті», – ділиться планами компанії Тарас Берчак.

Враховуючи кількість лояльних абонентів телеком-оператора, цього можна досягти найближчими роками. Напевно, цей приклад наслідуватимуть інші оператори. Тож чекаємо на великий перерозподіл ринку.

18.02.2016
Що нового
Популярне