На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Схильність до гри

Від кризового менеджменту до дитячих іграшок
Наталія Катюха: Я п'ятнадцять років працюю кризовим менеджером, тож моя робота була пов'язана з постійними конфліктними і стресовими ситуаціями. І якось я зрозуміла: мені потрібно заняття для душі, щоб відволіктися.

Хтось знімає стрес екстремальним спортом, подорожами або колекціонуванням. А Наталія Катюха, кризовий менеджер за професією, три роки тому знайшла не менш оригінальний спосіб – вона почала вишивати подушки і робити м’які іграшки за малюнками дітей. Сьогодні в її команді працює п’ятеро людей, а наступного року вона планує відкрити у Києві шоу-рум.

Три дитячі імені

Спочатку Наталія вишивала лише для власної родини, потім на подарунки. Згодом вона вирішила перетворити власне хобі у бренд, назвавши його Kaanni – за першими складами імен трьох її дітей – Каті, Ганни та Микити (від російського написання імен. – Ред.). «Я п’ятнадцять років працюю кризовим менеджером, тож моя робота була пов’язана з постійними конфліктними і стресовими ситуаціями. І якось я зрозуміла: мені потрібно заняття для душі, щоб відволіктися. А що споконвіку робили жінки? Звісно, гаптували», – пояснює Наталя.

ShylGry1

Причому вишивали майстрині у різних куточках світу, надаючи символам змісту, який відповідав національним традиціям. Принаймні до таких висновків дійшла Наталія, споглядаючи мотиви автентичної вишивки Греції, Німеччини та Ісландії. Тому перші колекції декоративних подушок вона оздобила українською народною вишивкою, рідною для неї.

Вишиваємо на замовлення

З часом асортимент розширювався. І Kaanni почала розробляти дизайн декоративних подушок з вишивкою під інтер’єр замовника. Так, наприклад, з’явилися подушки із зображенням керамічного панно, вишиті за світлиною клієнта.

Не оминула майстриня і дитячої тематики. З’явився попит на вишивку за малюнками дітей. Зазвичай такі подушки замовляють на подарунок улюбленим бабусям і дідусям. Є і несподівані замовлення. «Нещодавно ми виготовляли подушки 50-річному ювіляру. Його дружина передала нам дитячі малюнки чоловіка, а ми гаптували їх як гравюри. Тепер вони прикрашають вітальню заміського будинку подружжя», – розповідає Наталя Катюха.

ShylGry4

Іграшки за малюнками

Пік продажів припадає на передноворічний період, коли люди готові витрачати гроші на оригінальні подарунки. Власне кажучи, рік тому одне з новорічних замовлень визначило нову асортиментну лінійку Kaanni – це іграшки за малюнками дітей. «Торік до нас звернулася мама з незвичайним проханням – пошити зайця з різнокольоровими вухами, – згадує Наталя. – З’явився цей заєць у листі до Діда Мороза, якого намалювала її дитина. Ми зробили цю іграшку. Малюк був у захваті – це ж був подарунок від самого Діда Мороза!».

Зрозуміло, виготовляти такі іграшки масово не вдасться. Адже розробити подібну колекцію заздалегідь просто неможливо. За підрахунками Наталії, протягом року вони пошили 15 цих ексклюзивних іграшок.

ShylGry2

М’який заробіток

За три роки роботи команда Kaanni виготовила близько 500 декоративних подушок. І якщо спершу Наталія вишивала п’ять подушок щомісяця, то тепер – майже 30. Робота будується за наступною схемою: розробляють колекцію (5-7 подушок з різноманітною вишивкою), потім фотографії подушок розміщують на сайті компанії, у Facebook та Instagram. «Сьогодні ми акцентуємо увагу на просуванні через соцмережі і власний сайт. За минулі півроку його відвідали близько 8,5 тис. людей. Думаю, це непоганий результат. Крім того, Facebook  дає можливість вийти на міжнародний ринок. Цього року наші подушки поїхали до Німеччини, Англії, США та Італії», – ділиться майстриня.

500 декоративних подушок виготовили майстрині Kaanni за три роки роботи

Партнерство з «Київстар»

Наталія Катюха, власниця компанії Kaanni: «Я абонент «Київстар» уже 20 років. Сьогодні активно користуюся мобільним інтернетом цього телеком-оператора, адже без всесвітньої мережі складно уявити розвиток сучасного бізнесу».

25.12.2015
Що нового
Популярне