На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Соціальне підприємництво

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Соціальне підприємництвоЗареєструватись на навчання

У чому суть соціального підприємництва? Як реалізувати власну ідею в соціальний проект? Які етапи потрібно для цього пройти? Де шукати ресурси для інвестування? Відповідь на ці всі запитання учасникам допоможе знайти Василь Назарук, керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», сертифікований тренер з соціального підприємництва.

Метою курсу є донести учасникам користь від започаткування соціального підприємства, надати успішні рецепти соціального підприємництва в Україні та закордоном, мотивувати до створення свого соціально-орієнтованого проекту і відпрацювати конкретні кроки у цьому напрямку.

У ході курсу розглядатимуться такі теми:

  • Соціальний ефект, бізнес-ідея, бізнес-модель. Презентація найкращих українських соціальних проектів
  • Визначення основних характеристик та інтересів клієнтів
  • Сегментація ринку. Дизайн. Комплекс маркетингу ( 4Р). Маркетингові інструменти
  • Інвестування соціального проекту (запрошений гість – Руслан Кавацю, керівник програми соціального інвестування «Вестерн Ен-Ай-Ес  Ентерпрайз Фонд»)
  • Використання крауфтфандингу для створення соціального підприємства (запрошений гість – Вікторія Базан, координаторка проектів Спільнокошту) 

Контактна особа:
Лідія Маковська lmakowska@lvbs.com.ua ,+38 032 240 99 58, +38 067 673 18 76

28.12.2015
Що нового
Популярне