На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Створення та управління власним бізнесом на території ЄС

Создание-и-управление-собственным-бизнесом-на-территории-ЕСПрограма та реєстрація

Фундація Central European Academy Studies and Certification   (CEASC), Польща, у співпраці з мережею Академічних Інкубаторів Підприємництва (AIP) м. Краків, Сonsulting Group 2027, Лодзь, Польща в рамках проекту BusinessWeek-2016 оголошують набір учасників стажування «Створення та управління власним бізнесом на території ЄС».

Цільова група проекту: власники, керівники та працівники існуючих бізнес-структур України, інші зацікавлені особи.

Мета стажування: набуття практичних знань та формування навиків, необхідних для прийняття рішення стосовно започаткування та ведення власного бізнесу на території ЄС з використаням існуючих можливостей підтримки та розвитку бізнесу.

Тривалість стажування: 7 днів (05-11 червня 2016 року), м. Краків, Польща, м. Брно, Чехія, м. Відень, Австрія, м. Братіслава, Словаччина

Тематика стажувань:

  • Підприємливість та методи ведення власного бізнесу в ЄС.
  • Інституції, що підтримують розвиток підприємництва: Спеціальні економічні зони, агенції розвитку регіонів, структури підтримки інвесторів
  • Мережа Академічних інкубаторів підприємництва AIP та програма підтримки бізнесу “AIP Business Link”
  • Типи та форми ведення приватного бізнесу. Бухгалтерський облік та оподаткування при веденні бізнесу
  • Законодавчі аспекти працевлаштування іноземців в країнах ЄС
  • Інвестиційні проекти та їх фінансова підтримка
  • Джерела фінансування розвитку бізнесу на території ЄС: банківські інструменти, лізинг, програми підтримки ЄС сектору малого та середнього бізнесу (MSP)

Сертифікат – диплом про проходження закордонного стажування (30 годин).

Робочі мови: польська, англійська (з перекладом),  українська та російська.

Вартість: 2200 грн та 600 Євро. Включає в себе: проїзд, проживання, доступ до Internet в місцях навчання та проживання, дворазове харчування (сніданки та обіди), навчальна програма, роздатковий матеріал, диплом, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену реєстраційну анкету на адресу: ceasc.eu@gmail.com з приміткою “bw_eu” до 1 травня 2016 року включно. Анкету можна отримати, надіславши запит на отримання на адресу ceasc.eu@gmail.com з приміткою запит анкети bw_eu. Увага! Власники діючих шенген – віз можуть зареєструватися до 20 травня включно!

Контакти: Ольга Поліщук, +38 093 210 93 42, +38 095 32 42 955

25.05.2016
Що нового
Популярне