На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

STARTUP CAMP

STARTUP-CAMP

Успішні глобальні стартапи України. Один день нон-стоп лекцій та баланс між надихаючими історіями досвідчених підприємців та інформативними how-to лекціями гарантуємо!

У м.Івано-Франківськ стартувала підготовка до наймасштабнішої стартап-події цього літа на Західній Україні Startup Camp!

У вас буде можливість послухати надихаючі історії досвідчених стартаперів та керівників успішних компаній України. Крім того, в рамках заходу відбудеться пітчінг-сесія стартапів, які зможуть презентувати свою ідею перед широкою аудиторією слухачів та отримати корисний фідбек від експертів.

Маєте геніальну креативну ідею? Але бракує знань, сміливості чи натхнення для втілення Вашого стартапу в життя? Приходьте на STARTUP CAMP 18 червня! Отримайте безцінний ресурс – інформацію, від успішних підприємців, які колись проходили цей шлях з нуля і зараз готові ділитись досвідом про те, яких помилок варто уникати, яких правил треба дотримуватись, які технології застосовувати.

Зареєструйте свій стартап та отримайте можливість розказати про нього широкій аудиторії та отримати корисний фідбек від експертів.

Контакти
Тел: 380 (67) 545 65 35
Email: manager@startupcamp.if.ua

26.05.2016
Що нового
Популярне