На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

СТРАТЕГІЯ КОМПАНІЇ: ІДЕЯ, ЩО НАЛАШТОВУЄ СИСТЕМУ НА УСПІХ

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


kmbs Idea Days 1Дізнатися більше про подію

Стратегія для компанії — це не просто план дій, це її системний навігатор, який допомагає випереджати конкурентів на сформованих ринках і створювати нові. Що лежить в основі успішної стратегії? І як знайти ідею, що забезпечить бізнесу зростання?

Ключові питання:

  • Як знайти ідею та джерела для зростання бізнесу?
  • Розвиток “всупереч” – пошук резервів на “падаючих” ринках..
  • Підсилення фундаменту для виходу на міжнародні ринки.

Також якщо Ви шукаєте шляхи професійного та особистого розвитку, відчуваєте потребу в якісних змінах та замислюєтесь над отриманням системної бізнес-освіти, запрошуємо Вас 2 квітня на Зустріч з kmbs. Формат зустрічі  -неформальне спілкування за чашкою кави.

Cпікер: Оксана Щегельська — більше 12-ти років керує проектами розвитку, формування стратегічної ідеї та стратегії бізнесу для українських та міжнародних компаній. Спеціалізується у навчанні для власниківта ТОП-менеджерів за темами “Формування стратегії бізнесу”, “Система управління багатопрофільним бізнесом”. Викладає в Школі охорони здоров’я при НаУКМА.

Контактна особа
Анастасія Ольшевська
Менеджер МВА-програм
тел.: + 38 (044) 490 66 35
email: aolshevska@kmbs.ua

08.04.2016
Що нового
Популярне