На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

ТАС24 Бізнес та Київстар пропонують бізнесу підвищити власну ефективність

ТАС24 Бізнес та Київстар запустили пропозицію для підприємців, а також, малого та середнього бізнесу.  Із 14 травня 2018 року клієнти банку ТАСКОМБАНК мають можливість отримати партнерські бізнес-продукти від Київстара для автоматизації та можливості підвищення ефективності робочих процесів.

«Пропозиція розрахована на підтримку малого та середнього бізнесу. Лінійка партнерських бізнес-продуктів Київстара доповнить пакет від ТАС24 Бізнес. Клієнт банку ТАСКОМБАНК, в свою чергу, отримає набір сучасних  інструментів для можливості розвитку власної справи»  – коментує директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євген Кражан.

Відтепер клієнти ТАС24 Бізнес через розділ MarketPlace клієнт-банку можуть підключити:

  • Віртуальну мобільну АТС, яка об’єднує всі переваги фіксованого та мобільного зв’язку і не потребує наявності додаткового обладнання (тобто клієнту взагалі не потрібно купувати обладнання). Сервіс надається «в хмарі». Перший місяць користування – безкоштовно (мобільний та фіксований зв’язок підключається на стандартних умовах).
  • IP-телефонію та Бітрікс 24: CRM Бітрікс 24 (Customer Relationship Management, система управління взаємостосунками з клієнтами). За допомогою CRM бізнес може створити клієнтську базу, аналізувати запити і потреби клієнтів, вести історію співпраці з постачальниками, зберігати і редагувати робочі документи паралельно з колегами тощо.  В поєднанні з ІР-телефонією, яка є альтернативою стаціонарному телефонному зв’язку та працює через інтернет-мережу, CRM стає доступною всюди, де є інтернет, в режимі 24/7. При цьому, перші три місяці користування CRM – безкоштовне, а знижка на ІР – 30%.
  • Систему лояльності InCust від Київстар – безкарткову програма лояльності для підприємців, які працюють в сфері обслуговування. За допомогою InCust від Київстар бізнес може не тільки подружитись з клієнтами, але й сформувати найбільш «влучні» індивідуальні пропозиції. Бонуси клієнт отримує за телефонним номером. Перші 14 днів користування програмою – безкоштовні.
  • Систему WebPush, яка дозволяє автоматизувати роботу з push-повідомленнями та використовувати їх як повноцінний маркетинговий канал. За допомогою системи можливо конвертувати відвідувачів сайту push-підписників, створити базу підписників за інтересами, поведінкою тощо. Також, за допомогою цієї системи, можливо створювати push-кампанії для товарів, категорій та спеціальних пропозицій. Перші 1000 підписників – безкоштовно.

“Ми поділяємо однакові цінності – інноваційність, зручність та доступність, тож запропонували підприємцям, а також, малому та середньому бізнесу, не лише відкриття рахунку, а й сучасні технічні рішення для успішного ведення власного бізнесу. Співпраця з Київстаром дозволяє автоматизувати діяльність і значно скоротити витрати підприємств”, – коментує Олександр Ніколенко, заступник Голови Правління ТАСКОМБАНК.

Матеріал підготовлено у співробітництві з LIGA.net

17.05.2018
Що нового
Популярне