На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

TEDxNAU 2016

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


TEDx-NAU-«За-обріями-–-розширення-можливостей»-за-підтримки-KSEБільш детально про захід Ви можете прочитати на сайті

TEDxNAU – одноденна незалежна конференція, що працює за ліцензією TED та вперше проводиться на базі Національного авіаційного університету. Основна тема конференції — “За обріями – розширення можливостей” (“Crossing the borders – extending horizons”). Конференція проходитиме у форматі 18-хвилинних TEDx промов та висвітить основні актуальні питання, ідеї та можливості розвитку сучасної української молоді у різних сферах життя.

Будуть розкриті 3 напрямки усунення кордонів: внутрішні кордони (саморозвиток, пошуки натхнення:подорожі, інструменти самоосвіти), бар’єри між університетами (таланти не приховаєш, на кожен мінус є свій плюс), ментальні кордони всередині країни (сила game changer-ів, реформи, проблеми інших мають значення-краудфандинг).

Зі сцени TEDх про свої ідеї та проекти розповідатимуть визначні спеціалісти України, провідні вчені світу, політологи та соціологи, художники і дизайнери, програмісти і професори університетів. І все це для того, аби довести українській молоді, що вони можуть досягти поставлених цілей та змінити світ навколо кожного з нас.

25.04.2016
Що нового
Популярне