На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Tesla рулить

Новий український додаток
Додаток містить шість інформаційних екранів, кожен з яких дозволяє власникам електрокара Tesla отримувати інформацію про автомобіль.

Власник додатка зможе миттєво дізнатися про рівень заряду акумуляторів автомобіля і запас ходу, відкривати і закривати дверні замки, управляти кліматичною установкою і освітленням у салоні.

Хоча Apple Watch поки що не надійшли у продаж, компанія ще наприкінці минулого року відкрила розробникам доступ до WatchKit SDK – набору інструментів для створення додатків для Watch OS. Українська компанія Eleks Labs – одна з тих, хто скористався цією можливістю, її фахівці представили концепт програми, призначеної для керування автомобілем Tesla за допомоги Apple Watch.

TESLA рулит малДодаток містить шість інформаційних екранів, кожен з яких дозволяє власникам електрокара Tesla отримувати інформацію про місцезнаходження автомобіля, температуру, об’єм заряду, що залишився в батареї, і відстань, яку можна подолати за цих показників. Крім того, додаток дозволить дистанційно відкривати і закривати двері, вмикати і вимикати фари, сигналити.

Як розповіли розробники, багато планів команді здійснити не вдалося, оскільки WatchKit натепер має суттєві обмеження, серед яких, наприклад, відсутність доступу до мікрофона і динаміка смарт-годинника, до акселерометра, гіроскопа і Taptic Engine. Коли вийде додаток, поки що невідомо: вочевидь, не раніше квітня, коли на ринку з’являться самі Apple Watch.

15.05.2015
Що нового
Популярне