На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Управлінець та його команда: ролі та взаємодія всередині

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


УПРАВЛІНЕЦЬ ТА ЙОГО КОМАНДА РОЛІ ТА ВЗАЄМОДІЯ ВСЕРЕДИНІ

Зареєструватися на курс

Побудувати ефективні відносини в колективі та взаємодіяти з кожним окремим співпрацівником – один з ключових моментів для управлінця. І важливим тут є врахувати індивідуальні особливості кожного учасника, збагнути роль кожного та співвідношення між роллю та позицією.

Ключові питання:

  • Керівник і колектив — колеги чи підлеглі?
  • “Командна гра” та залученість всередині колективу – як це реалізувати?
  • Співпраця та взаємодія VS боротьба та конкуренція всередині команди

Викладач: Едуард Мальцев — голова представництв іноземних компаній в Україні; комерційний директор; Голова Правління, Генеральний директор; член Наглядової ради; керівник проектів входу в ринок та запуску нового бізнесу. Співпраця з компаніями: Louis Dreyfus Sugar; Tate & Lyle International; InvesCo Ceam; Meinl Bank; Efes Breweries International; CCMed International AG. Досвід викладання на управлінських семінарах та курсах корпоративного та стратегічного управління у бізнес-школі IBR — International Business Relations, компанії Strategic Consulting Group (SCG). На даний момент – викладач kmbs. Консалтингова діяльність (більше 30 компаній): – Підвищення ефективності управлінських команд – Розбудова корпоративного управління – Організація корпоративного навчання – Аналіз ділових екосистем та стратегічне планування. Має диплом IBR International MBA, Німеччина, кандидат технічних наук. Сфери наукових інтересів: – Організаційний дизайн та корпоративне управління – Аналіз ділових екосистем та стратегічне планування – Персональний розвиток керівника та власника – Технології навчання дорослих.

Контактна особа
Ірина Солган
Менеджер з маркетингу
тел.: + 38 (044) 490 66 35
email: is@kmbs.ua

 

21.02.2016
Що нового
Популярне