На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Управління проектами за методом Теорії обмежень. Модуль 6 бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого»

1Дізнатися більше про подію

Повний набір рішень ТОС в управлінні проектами для компаній, які вже розуміють базові принципи управління проектами, але шукають алгоритми швидкого та якісного виконання завдань.

Аудиторія програми
Власники та топ-менеджери виробництв, які вже розуміють природу загальноприйнятих політик в управлінні проектами та бажають виконувати проекти вчасно, в рамках початкового бюджету і з потрібним рівнем якості.

Що дає програма

  • «Лікує хвороби» кожного проекту, закладених на старті проекту: недотримання початкових термінів, бюджету, якості…
  • Глибоке розуміння природи загальноприйнятих політик в управлінні проектами
  • Набір рішень, які дозволять вам не тільки завершувати проекти вчасно в більшості випадків, а й навчать вас виконувати їх набагато швидше та якісно, в межах початкового бюджету

Викладач kmbs: Андрій Колотов — ПАРТНЕР ТА КЕРІВНИК ПРАКТИКИ ТОС В APPLE CONSULTING® Має глибокі знання ланцюга поставчання «виробник – постачальник – мережевий роздріб” та вміє його вдосконалювати. Андрій займається найбільш складними комплексними проектами у ролі Аудитора, «постачає» всередину компанії та на ринок нові знання та новітні міжнародні розробки в галузі ТОС. Фахівець з ТОС: має сертифікати програм «TOC Application Expert Program in TOC Operations & Distribution Management», «ТОС Sales and Marketing in b2b» та міжнародну сертифікацію ТОСІСО з Інструментів Процесів мислення та усіх операційних додатках ТОС. Андрій став керівником першого в Україні проекту з впровадження ТОС в мережі аптек “Аптека гормональних препаратів” та довів цей проект до успіху з досягненням клієнтом кращих показників у галузі. До Apple Consulting® з партнерами заснував компанію InnoWare, в якій відповідав за розвиток бізнесу. До того – працював в американській компанії, де набув великий досвід у продажах. Є викладачем kmbs та автором не тільки спеціалізованого бізнес-курсу для управлінців та власників компаній “Фарт тут ні до чого”, а й майстер-класів, бізнес-рингів та бізнес-симуляторів. Також викладає на МВА програмах kmbs.

Контактна особа
Іван Горох
Менеджер програм управлінського розвитку
тел.: + 38 (063) 564 00 52
email: goro@kmbs.ua

 

25.05.2016
Що нового
Популярне