На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

ValoStartup 2016

ValoStartup-2016

ValoStartup 2016 – це вже третя конференція, яка вперше відбудеться в Україні. Раніше у 2011 та 2012 роках її проводили у Фінляндії.
Ведучий – Artem Daniliants, підприємець, експерт з програмування та маркетингу, засновник трьох міжнародних компаній, бізнес-тренер, коуч. Він розповість про те, як вивести бізнес на ринок Європи і як зареєструвати компанію в Європі самому.
Серед спікерів:
•       Tom Laine – ексклюзивний гість з Європи, керівник Projant OU, рекрутер у соціальних медіа, бізнес-тренер, топ-експерт LinkedIn в Європі. Провів світове турне для підприємців і великих компаній, навчаючи роботі в соціальних мережах.
•       Олесь Тимофєєв – засновник Genius Marketing, експерт з інтернет-маркетингу в СНД, інтернет-підприємець. Перший мільйон заробив у 24 роки.
Мета конференції:
Дати вичерпну інформацію про те, як розпочати свій бізнес в Україні і як дешево вийти на ринок Європи і не припуститися типових помилок, як більшість українських компаній. На практичних прикладах розглянути, як здійснювати соціальні продажі й використовувати особисті профілі у соціальних мережах для бізнесу. Розповісти, як використовувати інтернет для великих продажів.
Місце проведення Kharkiv Palace Premier Hotel, проспект Правди, 2
Контакти: Юлія Спіріна
E-Mail: info@valostartup.com
Телефон: +38 066 884 63 81

26.05.2016
Що нового
Популярне