На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Вирішення управлінських дилем. Процеси мислення ТОС

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Вир_шення управл_нських дилем. Процеси мислення ТОС_BIG

Детальніше про програму

Дієвий інструмент ТОС, що допоможе:
– вийти за рамки вибору «або-або» та знайти кардинально інше, ефективне рішення;
– визначати головну ціль та утримувати постійний фокус на ній;
– вирішувати управлінські дилеми, не вдаючись до компромісу.

Чому процеси мислення?

Робота управлінця – це  постійне прийняття рішень, від простих операційних до стратегічних. Їхньому прийняттю майже завжди передують дилеми: робити – не робити, більше – менше, дорожче – дешевше та багато інших. Крім того в роботі ми постійно стикаємося з конфліктами, що виникають всередині компанії, між підрозділами або ззовні – з партнерами, клієнтами, постачальниками, підрядниками і т.д. 

Багато хто в таких випадках вдається до торгів та компромісів, що зазвичай не є ефективним рішенням, хоча здається що компроміс – це єдине ефективне рішення у конфліктній ситуації. Головною метою курсу є якраз навчитись всебічно розуміти дилему, зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки та виявити хибні припущення, розуміючи які можна знаходити рішення, вигідне для всіх сторін, не втрачаючи фокусу на головній цілі.Технологією пошуку такого «ідеального» рішення буде один з основних інструментів Теорії Обмежень – «Грозова хмарина», або «діаграма конфлікту».

Цей курс для Вас, якщо Ви:

прагнете навчитися розробляти найбільш ефективні рішення управлінських дилем;

хочете отримати чітку технологію аналізу складних ситуацій;

зацікавленні у вирішенні конфліктів з вигодою для обох сторін;

Після закінчення програми Ви отримаєте:

Вміння оперативно розробляти ефективні рішення та чітко й доступно обґрунтовувати їх партнерам, колегам, підлеглим для того, щоб забезпечити максимально швидке впровадження.

Свіжий та новий погляд на дилеми та конфлікти, як в бізнесі так і в особистому житті.

Поповнення свого арсеналу основним інструментом ТОС («Грозова хмарина») та здатність якісно його застосувати на практиці.

Вирішення Ваших трьох управлінських дилем, з якими Ви прийдете на модуль. 

Перед модулем рекомендуємо прочитати книгу Елі Шрагенхайма «Управлінські дилеми», а також книгу Елі Голдратта «Правила Голдратта»

Викладач:
Юлія Плієва, викладач kmbs, генеральний директор Apple Consulting

Контактна особа:
Андрій Кучерук,
Менеджер програм управлінського розвитку
тел./факс: 063 931 1182
E-mail: kam@kmbs.ua

24.05.2015
Що нового
Популярне