На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

На чолі трансформації: як взяти на себе відповідальність за майбутнє компанії

Leading Transformation: How to Take Charge of Your Company's Future
Видавець: Harvard Business Review Press, Рік випуску: 2018
23.04.2019
Рейтинги:
-  Одна з топ-10 книг про технології 2018 року за версією Forbes.com
- Видання рекомендує Клейтон Крістенсен, професор Гарвардської бізнес-школи
- Роберт Саттон, професор Стенфордського університету та автор бізнес-бестселерів, вважає цю книгу найоригінальнішою книгою про організаційні зміни
Про авторів:
Натан Фарр - професор стратегії та інновацій у бізнес-школі INSEAD, визнаний експерт у сфері стратегії технологій та інноваційної діяльності. Його попередня книга «Метод інноватора» стала бестселером.
Кайл Нел - співзасновник і генеральний директор Uncommon Partners, консалтингової та тренінгової компанії. У минулому - засновник і виконавчий директор Lowe's Innovation Labs.
Томас Рамсой - відомий експерт з нейронаук, один із засновників нейромаркетінга. Генеральний директор і засновник Neurons Inc, глобальної технологічної компанії, яка допомагає організаціям та інституціям впроваджувати інструмент нейронаук.
Зміст:
Лідери знають, що їхня робота полягає в перетворенні організацій для того, щоб йти в ногу з технологіями та  бізнес-середовищем, яке постійно змінюється. Вони також знають, що обов'язково зазнають невдачі в цьому. Але це відбувається не тому, що лідери не можуть розв’язатитехнологічну або стратегічну проблему, а через реакцію людей на зміни. Книга пропонує радикально новий спосіб вирішення цього конфлікту. Вона написана керівником, який розробив і впровадив цей метод, нейробіологом, який допоміг досягти результату, і вченим, який пояснює, чому це працює і як повторити це у своїй компанії. У книзі є маса прикладів: як Lowe's, Walmart, Pepsi, IKEA, Google, Microsoft та інші долають бар'єри, які блокують зміни.