На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

IT Recruitment & Management 3.0

Всеукраинский-IT-HR-Форум-в-Харькове

Детальніша інформація, а також умови участі та реєстрації — на сайті

В Харкові відбудеться довгоочікувана подія у сфері підбору та управління персоналом – Всеукраїнський IT HR Форум: IT Recruitment & Management 3.0.

Сьогодні Україна займає 4-е місце у світі за кількістю працівників IT-сфери, а Харків по праву вважається столицею IT. Тому саме тут було вирішено провести 1-й Всеукраїнський IT HR Форум – IT Recruitment & Management 3.0.

IT Recruitment & Management 3.0 – це місце зустрічі професіоналів у сфері управління IT-персоналом та власників бізнесу з усієї України для обміну досвідом, обговорення актуальних питань і отримання практичних та ефективних методів управління людськими ресурсами.

Спікерами Форуму стануть провідні фахівці IT HR сфери із таких компаній, як: LinkedIn, EPAM, Luxoft, Playtech, PulsarFour і багато ін.

Дізнайтеся, які інноваційні підходи, комунікації і технології можуть допомогти у вирішенні HR питань. Під час Форуму плануються:

  • Доповіді та майстер-класи від провідних фахівців галузі;
  • Пленарна дискусія;
  • Спілкування з колегами на професійні теми в форматі Open Space;
  • Open job board (можливість розміщення вакансій, попередня співбесіда);
  • Розіграш подарунків від партнерів та спонсорів.

Не пропустіть можливість стати учасником найбільшого заходу, присвяченого управлінню людськими ресурсами в IT сфері, презентувати свою компанію та отримати корисну інформацію для подальшого розвитку бізнесу.

Контакти оргкомитету:
095 68 78 086
096 569 31 94,
073 48 23 586

25.05.2016
Що нового
Популярне