На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Як побудувати креативну та відповідальну команду? Шлях до самоорганізованої компанії

kmbs Idea Days 1

Детальніше за посиланням

Кожен управлінець мріє про дві речі: щоб бізнес працював як годинник, відповідно до налагоджених процесів, і в той самий час, щоб працівники були вмотивовані та відповідальні. Ті, хто намагався втілити подібне у компанії, знають, як складно це поєднати. Креативні працівники не бажають дотримуватися процедур, а сумлінні виконавці часто йдуть суто по інструкціях і тікають від того, щоб брати на себе відповідальність.

Загалом, рішення здається досить простим: треба більше довіряти своїм працівникам, давати їм більше влади, щоб вони самі створювали правила, які не будуть їх стримувати. Але як втілити це практично, не завдавши шкоди бізнесу?

Про це говоритимемо 17 червня на майстер-класі  “Як побудувати креативну та відповідальну команду? Шлях до самоорганізованої компанії”.

Під час майстер-класу Ви матимите можливість:

  • познайомитися з новими підходами до організації і управління компанією;
  • отримати інструментарій, що допомагає залучити кожного члена команди до процесу прийняття рішень, і який стимулює їх креативність та відповідальність;
  • відчути на собі силу самоорганізованих команд.

Cпікер — Артем Сердюк

Контактна особа
Ольга Шаульська
Координатор програм управлінського розвитку в Одесі
тел.: + 38 (067) 557 02 43
email: shaulskaya.olga@gmail.com

25.05.2016
Що нового
Популярне