На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Замовте звіт

«Київстар Бізнес» продовжує запровадження додаткових зручних сервісів для бізнес-абонентів
Якісний сервіс - це увага до деталей.
Максим Купко
начальник відділу торгового маркетингу малих і середніх підприємств «Київстар»

Напередодні нового року клієнти «Київстар Бізнес» отримали нову можливість, яка дозволить безкоштовно, за допомогою набору USSD-коду замовляти на електронну пошту звіт з витратами абонентів своєї організації. Замість телефонного дзвінка та запиту через контакт-центр координатор має змогу отримати дані про залишок коштів та суму витрат особових рахунків у поточному місяці на власну адресу електронної пошти в автоматичному режимі. Для цього необхідно набрати комбінацію *466*ХХХХХХХХХХ#, де ХХХХХХХХХХ – код ЄДРПОУ підприємства, і звіт буде надіслано протягом кількох секунд.

 

Телеком_ВМА_Купко-353x530
Максим Купко, начальник відділу торгового маркетингу малих та середніх підприємств «Київстар»

 

«Якісний сервіс – це увага до деталей. Компанія прискіпливо вивчає потреби клієнтів, щоб запропонувати їм нові, ефективні рішення. Так, новий безкоштовний сервіс з формування звіту з витратами абонентів, який замовляється за допомогою USSD-коду, було запроваджено завдяки програмі «Вивчення клієнтського досвіду» менеджерами компанії!»

20.04.2015
Що нового
Популярне