На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Запуск Kyivstar Business Hub

Шановні відвідувачі онлайн-платформи Kyivstar Business Hub!

Можливості відкриваються лише тоді, коли ті, хто шукає знання, отримують їх і готові діяти, застосовуючи на практиці. Компанія «Київстар», лідер ринку телекомунікацій в Україні, створила унікальне ділове середовище для отримання необхідних знань.

Наша компанія запрошує найбільш прогресивних економістів ділитися своїм досвідом і знаннями, які українці можуть використовувати для побудови нової, процвітаючої держави. Ми вважаємо, що освіта, знання і успішний досвід – єдиний шлях для створення успішної нації.

Kyivstar Business Hub – платформа, в рамках якої проактивні та цілеспрямовані українці можуть відкрити для себе і обговорити актуальні ідеї провідних економістів світу. Проект дає можливість ознайомитися з передовими економічними теоріями і практиками, які можна застосувати для побудови сильної української економіки.

Онлайн-платформа Kyivstar Business Hub покликана відображати сучасні інноваційні ідеї, надихати лідерів і стимулювати дискусії. Я вірю, що ви зможете тут не лише одержати нові знання і цікаву інформацію, але й знайти корисні ідеї для розвитку свого бізнесу.

До речі, одним із слоганів проекту Kyivstar Business Hub ми вибрали популярний нині інтернет-мем «укроп», трансформувавши його в Dill Economy. Маю надію, що проект дасть поштовх швидкому оздоровленню української Dill Economy!

Президент «Київстар»

Петро Чернишов

03.06.2015
Що нового
Популярне