На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Зустріч із першими особами журналу «Forbes Украина»

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


01.072015_forbes_big

Реєстрація

Михайло Котов, головний редактор «Forbes Україна».

Починав кар’єру в журналістиці в якості оглядача у Видавничому дому «Коммерсант». У 1999 році перейшов в Газету.Ru, де за 13 років роботи пройшов шлях від заступника редактора відділу до головного редактора. У квітні 2013 очолив прод’юсерський центр медіагрупи «РИА Новости», де займався запуском нових і координацією роботи існуючих проектів. З липня 2013 року працює у «Forbes Україна».

Катерина Глазкова, заступник головного редактора «Forbes Україна».

Починала кар’єру як тележурналіст, зокрема працювала кореспондентом програм «Факти» і «Ділові факти» на каналі ICTV. З 2004 року працює в друкованих ЗМІ. Працювала в журналі «Кореспондент», потім журналістом і редактором відділу «Фінанси» газети «Комерсант-Україна», заступником головного редактора журналу «Фокус». У 2010-му перейшла в новий проект – журнал «Forbes Україна». У грудні 2011-го очолила тижневик «Інвестгазета». У червні 2014-го повернулася в «Forbes Україна».

30.06.2015
Що нового
Популярне