УКРАЇНСЬКИЙ SOFTWARE DEVELOPMENT ФОРУМ 3.0

big
 
 

Асоціація «Інформаційні технології України» запрошує на Український Software Development форум 3.0, що пройде 17 вересня у Києві.  Це буде вже третій рік поспіль, як проходить цей захід. Перший Форум з успіхом пройшов у вересні 2013 року.

Український Software Development форум 3.0 — унікальний захід для українського ринку розробки ПЗ, масштабний комунікаційний майданчик для обговорення головних тенденцій, проблем та перспектив галузі!

Наша мета — наповнити цей день максимумом спілкування у середовищі професіоналів ІТ — бізнесу, дати учасникам чітке бачення ключових проблем і перспектив розвитку ринку, допомогти нетривіальними ідеями, найбільш важливими фактами та цінними контактами!

Основні теми, які організатори планують розглянути на форумі:

  • світовий ринок аутсорсингу. Тенденції і поточний стан;
  • українська ІТ галузь. Загрози і можливості, тренди розвитку;
  • ІТ галузь і держава? Чи запрацює податкове стимулювання ІТ?
  • ринок праці та ІТ-освіта;
  • управління ІТ компанією — нові виклики і завдання;
  • практичні стратегії зростання.

Ми хочемо об’єднати глобальність розглянутих проблем галузі з практичним баченням шляхів їх вирішення, допомогти сформувати пропозиції щодо розвитку бізнесу і реакції на глобальні тренди в світі та Україні. ТОП спікери Форуму, ексклюзивні експерти, майстер-класи та живе спілкування з колегами — все це для учасників заходу.

Серед спікерів Форуму — Сергій Квіт, міністр освіти і науки України, Олександр Данченко, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Віктор Галасюк, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Микола Роєнко (Miratech) та ін.

26.08.2015
Что нового
Популярно