На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

УКРАЇНСЬКИЙ SOFTWARE DEVELOPMENT ФОРУМ 3.0

big
 
 

Асоціація «Інформаційні технології України» запрошує на Український Software Development форум 3.0, що пройде 17 вересня у Києві.  Це буде вже третій рік поспіль, як проходить цей захід. Перший Форум з успіхом пройшов у вересні 2013 року.

Український Software Development форум 3.0 — унікальний захід для українського ринку розробки ПЗ, масштабний комунікаційний майданчик для обговорення головних тенденцій, проблем та перспектив галузі!

Наша мета — наповнити цей день максимумом спілкування у середовищі професіоналів ІТ — бізнесу, дати учасникам чітке бачення ключових проблем і перспектив розвитку ринку, допомогти нетривіальними ідеями, найбільш важливими фактами та цінними контактами!

Основні теми, які організатори планують розглянути на форумі:

  • світовий ринок аутсорсингу. Тенденції і поточний стан;
  • українська ІТ галузь. Загрози і можливості, тренди розвитку;
  • ІТ галузь і держава? Чи запрацює податкове стимулювання ІТ?
  • ринок праці та ІТ-освіта;
  • управління ІТ компанією — нові виклики і завдання;
  • практичні стратегії зростання.

Ми хочемо об’єднати глобальність розглянутих проблем галузі з практичним баченням шляхів їх вирішення, допомогти сформувати пропозиції щодо розвитку бізнесу і реакції на глобальні тренди в світі та Україні. ТОП спікери Форуму, ексклюзивні експерти, майстер-класи та живе спілкування з колегами — все це для учасників заходу.

Серед спікерів Форуму — Сергій Квіт, міністр освіти і науки України, Олександр Данченко, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Віктор Галасюк, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Микола Роєнко (Miratech) та ін.

26.08.2015
Что нового
Популярно