На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Український енергетичний форум

Ukrainian Energy Forum 2016Програма форуму та інформація для реєстрації учасників

Збільшення національного видобутку, диверсифікації та надійності енергопостачання шляхом реформ, прозорості й модернізації

Сьомий щорічний міжнародний форум з питань енергетики проводитиметься британським Інститутом Адама Сміта з 1 по 3 березня 2016 року у місті Київ.

Очікується, що форум відвідають понад 300 керівників енергетичних компаній з 20 країн світу.

Основними тематиками цього заходу будуть шляхи збільшення національного видобутку енергоносіїв, диверсифікація та надійність джерел енергопостачання, успіх реформ з підвищення прозорості і модернізації енергетичного сектору економіки України.

При цьому учасники матимуть змогу отримати останню інформацію щодо прогресу реформування енергетики України безпосередньо від представників українського уряду, законодавчої влади та керівників державних енергетичних компаній. Так, серед доповідачів на форумі вже заявлені Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, Голова правління Укрнафти Марк Роллінс,  Директор у справах міжнародного  розвитку та зв’язків з громадськістю компанії «Eustream» Мірек Тополанек.

Учасникам буде також надана можливість приєднатися до аналітичних дискусій з українськими та міжнародними експертами щодо вироблення подальшої стратегії зміцнення енергетичної безпеки України та перспективами розвитку світового ринку енергетики.

Чому слід відвідати?

  • Перевірена репутація – щороку присутні 300 керівних працівників енергетичного сектора з 20 країн світу
  • Послухаєте інформацію про перебіг реформ з перших вуст від міністрів, законотворців і генеральних директорів державних енергетичних компаній
  • Оновлені дані з проектів та виробництв від керівників усіх провідних газовидобувних компаній, що діють в Україні
  • Беріть участь в обговоренні енергетичної стратегії та геополітики разом з найавторитетнішими міжнародними й українськими експертами й аналітиками в галузі енергетики

Контакти:
enquiries@adamsmithconferences.com
+44 20 7017 7444

21.02.2016
Что нового
Популярно