На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Управлінець та його команда: ролі та взаємодія всередині

УПРАВЛІНЕЦЬ ТА ЙОГО КОМАНДА РОЛІ ТА ВЗАЄМОДІЯ ВСЕРЕДИНІ

Зареєструватися на курс

Побудувати ефективні відносини в колективі та взаємодіяти з кожним окремим співпрацівником — один з ключових моментів для управлінця. І важливим тут є врахувати індивідуальні особливості кожного учасника, збагнути роль кожного та співвідношення між роллю та позицією.

Ключові питання:

  • Керівник і колектив — колеги чи підлеглі?
  • «Командна гра» та залученість всередині колективу — як це реалізувати?
  • Співпраця та взаємодія VS боротьба та конкуренція всередині команди

Викладач: Едуард Мальцев — голова представництв іноземних компаній в Україні; комерційний директор; Голова Правління, Генеральний директор; член Наглядової ради; керівник проектів входу в ринок та запуску нового бізнесу. Співпраця з компаніями: Louis Dreyfus Sugar; Tate & Lyle International; InvesCo Ceam; Meinl Bank; Efes Breweries International; CCMed International AG. Досвід викладання на управлінських семінарах та курсах корпоративного та стратегічного управління у бізнес-школі IBR — International Business Relations, компанії Strategic Consulting Group (SCG). На даний момент – викладач kmbs. Консалтингова діяльність (більше 30 компаній): — Підвищення ефективності управлінських команд — Розбудова корпоративного управління — Організація корпоративного навчання — Аналіз ділових екосистем та стратегічне планування. Має диплом IBR International MBA, Німеччина, кандидат технічних наук. Сфери наукових інтересів: — Організаційний дизайн та корпоративне управління — Аналіз ділових екосистем та стратегічне планування — Персональний розвиток керівника та власника — Технології навчання дорослих.

Контактна особа
Ірина Солган
Менеджер з маркетингу
тел.: + 38 (044) 490 66 35
email: is@kmbs.ua

 

21.02.2016
Что нового
Популярно