На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Управління проектами (Одеса)

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИДетальніше за посиланням

Інтенсивна програма, яка допоможе систематизувати знання про проектну діяльність, отримати технологію підготовки проектів і знайти нові можливості для кращої їх реалізації.

Аудиторія програми
Керівники проектних відділів, проектні менеджери та менеджери, які:

  • роблять перші кроки в управлінні проектами
  • прагнуть систематизувати свій проектний досвід
  • керівники проектів в компаніях з переважно НЕ проектною діяльністю

ЦІЛІ ПРОГРАМИ

  • Знайомство зі світовими системами знань, методологіями та стандартами у проджект менеджменті
  • Комплексне бачення діяльності, яка спричиняє успішне управління проектами, на прикладах з різних бізнесів та кейсів
  • Ознайомлення з технологією управління проектами на практичних прикладах
  • Уміння виділяти рамки проекту, виявляти очікувані результати та забезпечувати необхідні дії щодо створення таких результатів завдяки ретельній підготовці проекту
  • Уміння створювати основні документи для управління проектом, які необхідні для затвердження проекту замовником, його планування, моніторинг виконання і завершення
  • Розуміння того, які процеси для проекту є критичними, і як їх налагодити у своїй роботі

Викладач: Ельвіра Файзулліна — автор програми «Управління проектами». Президент Всеукраїнської асоціації консультантів з управління проектами, партнер компанії «Проект-Менеджмент Бізнес Консалтинг», сертифікований керівник проектів і програм (IPMA, Level C), консультант з управління (Амстердамський стандарт — ICMCI). Ельвіра має більш ніж 10-річний досвід консультування з впровадження систем управління проектами в компаніях України у таких напрямках: постановка стратегічного управління для холдингової компанії, реінжиніринг ключових бізнес-процесів, створення системи управління інвестиційними проектами в будівельних та інжинирінгових компаніях, розробка і запровадження стандартів управління проектами в державних органах і комерційних організаціях, введення Офісу управління проектами.

Контактна особа
Ольга Шаульська
Координатор програм управлінського розвитку kmbs в Одесі
тел.: + 38 (067) 557 02 43
email: shaulskaya.olga@gmail.com

21.03.2016
Что нового
Популярно