На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ: що має знати топ-менеджер

kmbs Idea Days 1Взяти участь

Управляти бізнесом – означає управляти ризиками бізнесу. Та коли йдеться про управління бізнесом в «турбулентних» умовах, враховувати лише ризики — вже недостатньо. Потрібно також розуміти зовнішній контекст та зчитувати потенційні ризики ще до того, як вони ними стануть. Як сучасні економічні виклики впливають на динаміку розвитку бізнесу та яким чином цим можна управляти?

Ключові питання:

  • Особливості динаміки економічного розвитку в сучасному світі.
  • Ефективність бізнесу: ключові критерії та показники.  
  • Ризик-менеджмент як необхідна  складова управління бізнесом в сучасних умовах.

Cпікер: Володимир Савчук —  з 1991 по 2000 рік в якості консультанта Всесвітнього Банку в міжнародній групі експертів приймав участь в освітніх програмах для країн СНД і займався реструктуризацією промислових підприємств СНД. Провів 9 освітніх програм Всесвітнього Банку за тематикою реструктуризації підприємств. У рамках цих програм пройшли навчання більше 200 спеціалістів країн СНД. Приймав участь у розробці та впровадженні системи управління низки українських та російських підприємств. Провів більше 200 корпоративних та відкритих семінарів для менеджерів підприємств, викладає на програмах MBA kmbs та МВА МІБ. Автор тренінгових програм зі стратегічного менеджменту, управління фінансами, управлінського обліку, бюджетування, ризик-менеджменту, оцінювання вартості бізнесу, інвестиційного проектування, системи збалансованих показників (BSC). Керуючий партнер та провідний спеціаліст консалтингової компанії «Стратегічний партнер», автор численних книг зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств, серед яких: «Управління фінансами підприємств», «Управління прибутком і бюджетування», «Діагностика підприємств», а також «Фінансовий менеджмент: практична енциклопедія», «Стратегія + Фінанси: уроки прийняття бізнес-рішень для керівників». Ці видання успішно використовують у своїй роботі менеджери та економісти російських та українських підприємств.

Контактна особа
Алла Гузій
Менеджер з маркетингу
тел.: + 38 (044) 490 66 35
email: alla.guzii@kmbs.ua

29.04.2016
Что нового
Популярно