На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Управління змінами та проектами

Управл_ння зм_нами та проектами_большая

Докладніша інформація та реєстрація

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує управлінців на модуль «Управління проектами та змінами», який відбудеться рамках програми «Менеджмент для лідерів». Участь в модулі – це можливість долучитись до комплексної чотиримодульної програми, щоб розширити власні знання, вдосконалити управлінські навички та розвинути лідерські якості.

За два з половиною навчальні дні учасники розглянуть наступні теми:

Управління проектами

Управління змінами

Операційний менеджмент

Програма розрахована на менеджерів компаній, які мають амбіції, високий потенціал та бажання професійного росту і розвитку в своїх організаціях. Учасники також матимуть непересічну нагоду отримати цінні бізнес-контакти та розширити власний світогляд в середовищі Львівської бізнес-школи УКУ.

Викладацький склад програми:

Олександра Бакланова — керуючий партнер компанії pro.mova, член Несторівської та Унівської експертних груп. Викладач розробки стратегій для бізнесу, менеджменту та управління змінами.

Сергій Гвоздьов — професор Київської школи економіки. Партнер Інституту стратегій «Inspira», керуючий партенр компанії «Необхідно й достатньо». Викладач операційного менеджменту, управління проектами.

Також в рамках модуля відбудуться два надихаючі сніданки із експертами та практиками.

Контактна особа:
Остап Луцишин
olutsyshy@lvbs.com.ua
067 673 18 76

24.05.2015
Что нового
Популярно