На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Всесвіт краси та здоров'я - 2016

ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ`Я 1Детальніше про подію

На виставці буде представлений широкий спектр товарів і послуг для здоров’я та краси — двох найцінніших дарів природи. В рамках виставки традиційно пройдуть стендові презентації з перукарського мистецтва, секретам правильного використання декоративної косметики, практичні уроки з техніки макіяжу, консультації по догляду за шкірою.

В програмі — Конкурс весільного та вечірнього стилю. Провідним майстрам та початківцям з весільних та вечірніх зачісок, топ-стилістам, весільним стилістам та візажистам надається можливість продемонструвати свою майстерність у втіленні мрії кожної дівчини: виглядати чарівно на своєму святі, бути самою привабливою та неповторною. На очах широкого кола відвідувачів будуть створюватися красиві, вишукані весільні зачіски, вечірні зачіски для випускного балу або іншого знаменного моменту.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «Всесвіт краси та здоров’я – 2016″, представити свою продукцію, показати творчий потенціал Вашої компанії широкій аудиторії відвідувачів. До участі запрошуються виробники та дистриб’ютори косметики, парфумерії, товарів та послуг для здорового способу життя та краси, перукарі.

З метою підвищення ефективності участі у виставці, максимального використання часу та коштів експонентів, зручності відвідувачів, виставка «Всесвіт краси та здоров’я» буде проходити не тільки в будні, а й у вихідні дні.

Контакти:
тел.: (044) 201-1159, (044) 206-8782
e-mail: forum@iec-expo.com.ua

22.03.2016
Что нового
Популярно