На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

X.0 Conference | Сталий розвиток громадських ініціатив

Сталий розвиток громадських ініціативПодробиці та реєстрація

Конференція «X.0 Conference | Сталий розвиток громадських ініціатив» — це майданчик для отримання знань, розвитку навичок і обміну досвідом всередині громадянського суспільства. В центрі уваги конференції є сталий організаціїний ріст на основі культури постійного вдосконалення (Lean).

Перша конференція зібрала 29 травня 2015 року понад 120 представників громадських ініціатив революційного та військового часу. Говорили про вдосконалення внутрішніх процесів, взаємовідносини в командах, інструменти ефективної співпраці.

Цього разу ми вирішили зробити акцент на темі сталого розвитку, змістити фокус з поточної діяльності в бік цілей та місій.  І запрошуємо не лише організації, що займаються «надзвичайними» питаннями і допомагають людям, яких торкнулася война в Україні. Будемо раді бачити також представнікив ГО різних поколінь, а також social good бізнес — некомерційні організації, орієнтовані на створення суспільного блага. 

21.09.2015
Что нового
Популярно