На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Як конвертувати творчість у дохід. Стратегічний маркетинг для творчих підприємців

big

Деталі та реєстрація

FEDORIV HUb в рамках річного проекту CREATIVE ECONOMY та Видавничий проект «Бібліотека креативної економіки CHERNOZEM» в рамках проекту розвитку Креативної економіки представляють майстер-клас гуру, консультанта міжнародного рівня з питань творчого підприємництва Девіда Перріша.

Девід Перріш поділиться досвідом про те, як об’єднати на перший погляд несумісні поняття – творчість і бізнес, поділиться важливими складовими розвитку для креативної економіки в Україні та світі, а також представиіт ряд успішних кейсів компаній креативних індустрій.

Майстер-клас заснований на великому досвіді Девіда Перріша, за плечима якого багаторічний досвід бізнес-консультанта більш ніж у тридцяти країнах світу.

Девід дасть практичні поради для креативного підприємництва:

– Як вибрати правильну аудиторію;

– Як адаптувати свій бізнес до змінюється соціальним моделям поведінки та споживання;

– Як грамотно використовувати бізнес-методи творчим підприємцям, максимально повно і ефективно використовуючи творчий потенціал як особистий, так і середовища проживання.

В рамках майстер-класу пройде презентація українського перекладу книги Девіда Перріша «Футболки и костюми. Настанови щодо Здійснення креативного бізнесу », якій видавничий проект« Бібліотека креативної економіки CHERNOZEM »бере свій старт. По завершенню майстер-класу учасникам надається можливість придбати цю книгу і отримати автограф автора.

26.08.2015
Что нового
Популярно