На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Як побудувати креативну та відповідальну команду? Шлях до самоорганізованої компанії

0207Як-побудувати-креативну-та-відповідальну-командуbig

Для участі зареєструйтеся, будь ласка, тут.

Кожен управлінець мріє про дві речі: щоб бізнес працював як годинник, відповідно до налагоджених процесів, і в той же час, щоб працівники були вмотивовані та відповідальні. Ті, хто намагався втілити подібне у компанії, знають, як складно це сумістити. Креативні працівники не бажають виконувати процедури, а сумлінні виконавці часто прикриваються інструкціями і тікають від того, щоб брати на себе відповідальність.

По великому рахунку, рішення давно відоме: треба більше довіряти своїм працівникам, давати їм більше влади, щоб вони самі створювали правила, які не будуть їх стримувати. Але як втілити це практично, не заваливши бізнес?

Про це говоритимемо 2 липня на IDEA-події «Як побудувати креативну та відповідальну команду? Шлях до самоорганізованої компанії».

Спікер: Артем Сердюк, викладач в kmbs на програмі «Управління проектами для творчих команд. Agile в дії.» Співзасновник в effectcup.com та edumeter.com.ua. Product Owner і менеджер проектів в ISM Ukraine (easygenerator.com, prevolio.com) 

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], вул. Волоська, 8/5, поверх 4

Вартість: 350 грн

Контактна особа: Юрій Бульба, jurij.bulba@kmba.ua, [044] 490 6635

30.06.2015
Что нового
Популярно