На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Як побудувати стартап і заробити на відкритих урядових даних

Як побудувати стартап і заробити на відкритих урядових даних, Денис ГурськийЗареєструватись необхідно за посиланням

Відкриті дані – це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання, у тому числі з комерційною метою. Публічне відкриття державних даних стає запорукою прозорості у багатьох процесах та надає умови для розвитку комерційних проектів.

Як заробити на відкритих даних в Україні? Чому ми можемо повчитись у країн ЄС та США? Кращі кейси.

На ці та інші питання 28 січня о 19:00 у креативному просторі “Часопис” відповідатиме Денис Гурський, засновник SocialBoost – технологічної громадської організації, яка розробляє інноваційні інструменти стартапів/електронних сервісів на основі відкритих та великих даних, що спрямовані на залучення громадян до процесів прийняття державних рішень та інших цифрових перетворень державних організацій. Денис Гурський – радник Прем’єр-міністра України з питань відкритих даних, ініціатор громадського руху в Україні, спрямованого на розвиток відкритих даних, що зараз нараховує понад 1000 ІТ-волонтерів по всій країні, розробник Національного порталу відкритих даних України.

Також у програмі заходу:
— Презентація програми першого державного інкубатора відкритих даних 1991, який нещодавно запустився в Україні на базі SocialBoost та вже приймає заявки на участь у першій програмі
— Онлайн бесіда з експертом міжнародної мережі Open Knowledge Foundation (Лондон, Великобританія)

Контакти
+(38)044-591-25-35
+(38)044-384-07-10
prostir@chasopys.kiev.ua

24.01.2016
Что нового
Популярно