На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в УкраїніДетальніше за посиланням

ПРО КУРС

Цей курс розрахований на широке коло осіб: як на тих, хто розпочав свій бізнес, і тих, хто лише планує започатковувати власну справу, так і на тих, хто навіть не думав про свій бізнес, але хоче отримати безцінні знання у цій сфері.

Наш курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність. Враховуючи неймовірну кількість різних юридичних актів – законів, постанов тощо, що тим чи іншим чином можуть стосуватись бізнес-активності, нефахівцю знайти необхідне, правильно тлумачити і, як наслідок, діяти в рамках закону, подекуди стає просто неможливо.

Тому ми вирішили підготувати курс, в якому ми доступно, без зайвої «юридичної термінології» спробуємо пояснити ті правові рамки, в яких повинен діяти кожен підприємець. Впродовж нього у Вас буде змога ознайомитись з основними юридичними аспектами щодо започаткування бізнесу, правильності його ведення, юридичної чистоти щодо обліку і сплати податків. Ми зупинимось також на тонкощах при укладенні договорів, а також дамо поради щодо поведінки при перевірках. Курс може зацікавити також і фахівців, оскільки щодо кожного питання ми намагались вказати «лайфхаки», які можна буде застосувати в тій чи іншій ситуації.

Метою цього курсу є сформувати у слухачів розуміння, що усі юридичні формальності та вимоги не повинні відлякувати від започаткування власної справи, а є лише певними «правилами гри» для підприємців, знання яких значно полегшить задачу вирости із початківця в акулу бізнесу.

ПРОГРАМА КУРСУ

  • Форми ведення бізнесу. Поговоримо про те, в якій формі в Україні дозволяється вести бізнес, які вимоги ставляться до кожної із них, переваги і недоліки різних форм для різних видів діяльності.
  • Порядок реєстрації бізнесу. Зупинимось на тому як і куди слід подати документи, як правильно їх оформити, як спростити для себе процедури пов’язані із реєстрацією свого бізнесу.
  • Оподаткування бізнесу. Поговоримо про те, які податки встановлені в Україні, як ведеться їх облік, як їх варто нараховувати і сплачувати, надамо поради щодо вибору форми оподаткування.
  • Договірна діяльність. Розповімо про те, які існують договори, які умови повинні обов’язково зазначатись, як краще вести переговори, і коли слід залучати юриста, як притягнути до відповідальності недобросовісного контрагента тощо.
  • Аспекти трудового права. Поговоримо про порядок найму працівників, переваги та недоліки укладення трудових і цивільно-правових договорів із ними, розглянемо порядок виплати заробітної плати та відповідальність за її затримку.
  • Порядок перевірок підприємства. Зупинимось на основних контролюючих органах, їх повноваженнях, розповімо, що дозволено і що недозволено робити при перевірці, порадимо як їх уникнути чи недопустити осіб до перевірки.
  • Операційна діяльність. Поговоримо про те, як налагодити роботу всередині підприємства – зупинимось на питаннях організації документообігу, захистом конфіденційної інформації, делегуванням повноважень та контролем за їх виконанням.
  • Іноземний елемент. Зачепимо питання про співпрацю з іноземними компаніями, легалізацію документів, реєстрацію іноземної інвестиції, укладення зовнішньо-економічних договорів тощо.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ 6 тижнів. Всі матеріали курсу та можливість отримати сертифікат доступні й після його завершення.

ВИКЛАДАЧ: Ольга Спектор — правозахисник за покликанням. Одночасно з навчанням на юридичному факультеті Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка вона розпочинає практичну діяльність у галузі банківського права, отримує досвід роботи в відомій консалтинговій компанії. Після отримання диплому магістра з відзнакою вона стає одним з перших українських юристів, що отримали кваліфікацію медіатора. У 2009 року Ольга, практикуючий юрист, починає займатися науковою діяльністю, в 2010 році успішно складає іспит та отримує свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Ольга засновує власну юридичну фірму, основними сферами діяльності якої є надання юридичних послуг, в тому числі готельному бізнесу, представництво в судах, міжнародне право, законопроектна діяльність.

Крім адвокатської діяльності, Ольга Михайлівна викладає в декількох вищих навчальних закладах міста Києва міжнародно-правові та процесуальні дисципліни.

Наші контакти:
Загальні питання: info@prometheus.org.ua
Технічні питання: support@prometheus.org.ua
Телефон: 099 141 70 92

 

23.01.2016
Что нового
Популярно