На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Значення Big Data і аналітики для центру обротки даних

Компанії хочуть перевести свої процеси у цифровий формат з використанням big data для нових ідей. Складність, вартість зберігання даних та контрольованість – це насамперед головний біль ІТ-директора. У деяких галузях, таких як «Формула-1», портативність великих даних стає головним завданням за їх інтеграції в операційну діяльність.

Для вирішення цієї проблеми можна використовувати портативні центри обробки даних, що допомагають аналізувати інформацію впродовж перегонів. Так само big data надають можливості організаціям ефективно їх використовувати. Великі дані забезпечують інакше сприйняття співробітників, постачальників, замовників, товарів та процесів. І хоча деякі компанії зберігають безліч даних лише як частину так званої стратегії озера даних, більшість обиратимуть такі бізнес-процеси і потреби, яким дані допомагатимуть використовувати конкурентні переваги. Проте компанії намагаються осягнути переваги великих даних, які генерує їхній ЦОД, та з’ясувати, як розбудовувати стратегію великих даних.

Оригінал статті

03.12.2015
Что нового
Популярно