Хмарні рішення для бізнесу

Хмарні рішення для бізнесу

Дізнайтеся переваги й приклади міграції в хмару за допомогою Microsoft Azure та Azure Stack з Київстар у новій мінікнизі.

#Azure#AzureStack#ХмарніРішення

Як масштабуватися та запускати нові проєкти у віддаленому режимі? Як мати доступ до робочих файлів з будь-якої точки на Землі? Як захистити інформацію, попередити апаратні збої та розробляти ПЗ без великих витрат на «залізо»? Ці запитання ставить бізнес, який хоче бути конкурентним. Відповідь на них — хмарні рішення.

Міграція у хмару дає можливість:

  • керувати ІТ-інфраструктурою з одного комп’ютера
  • знизити й оптимізувати фінансові витрати на її обслуговування
  • створити сприятливі умови для віддаленої роботи команди
  • пришвидшити процеси
  • підвищити безпеку даних

Як мігрувати у хмару? За допомогою хмарних сервісів Microsoft Azure та Azure Stack з Київстар.

Що таке хмарні сервіси? Це платформи та програми, які працюють на серверах хмарних провайдерів. Користувач має доступ до звичних йому програм та офісних додатків, які відкриваються в браузері на ПК. Може виконувати резервне копіювання даних та аварійне відновлення. А ще розробляти й тестувати ПЗ та аналізувати великі масиви даних.

Яка основна перевага хмарних рішень? Компанії, які ними послуговуються, не мають труднощів з обслуговуванням власної ІТ-інфраструктури: вони орендують доступ до будь-якого типу даних у постачальника хмарних рішень і платять лише за користування.

Про види хмарних сервісів, можливості та рішення для бізнесу від Microsoft Azure та Azure Stack з Київстар читайте у нашій мінікнизі.

Як масштабуватися та запускати нові проєкти у віддаленому режимі? Як мати доступ до робочих файлів з будь-якої точки на Землі? Як захистити інформацію, попередити апаратні збої та розробляти ПЗ без великих витрат на «залізо»?

Відповіді на ці запитання, а також детальніше про хмарні сервіси та можливості Microsoft Azure та Azure Stack з Київстар, у нашій мінікнизі.

Отримайте цю мінікнигу на email

Інші книги

Інструменти для розвитку ритейлу
Сучасні цифрові рішення для SMART-держави
Сучасні технології для автоматизації бізнесу
Big Data та аналітика – потужні інструменти сучасного маркетингу

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку