Сучасні цифрові рішення для SMART-держави

Сучасні цифрові рішення для SMART-держави

Дізнайтеся про складові розумного міста та про те, як інструменти Київстар допомагають державі в диджитал-трансформації.

Сьогодні понад половина населення світу проживає у містах. Згідно з дослідженням, до 2030 року частка міських жителів досягне 60%. Урбанізація впливає на наявну міську інфраструктуру міст. Впровадження концепції Smart City дозволяє органам влади забезпечити свої міста відповідним рівнем їх комфорту і безпеки, якість та ефективність обслуговування в різних сферах, знизити рівень напруженості у суспільстві та підвищити якість комунікації між мешканцями міста та місцевим самоврядуванням.

Концепція «розумних» міст не нова, але постійно вдосконалюється. Впровадженням концепції Smart City займаються вже понад 2500 міст світу. Реальні приклади даної концепції впроваджуються в Нью-Йорку, Сінгапурі, Токіо, Берліні, Чикаго та Києві та інших країнах.

Ідея Smart City об’єднує в собі різноманітні інноваційні інструменти, завдяки яким кожне місто може обрати для себе індивідуальне розв’язання проблеми. У цьому допомагає, зокрема, технологія «Інтернету речей», завдяки якій можна на відстані контролювати певні об’єкти та аналізувати їхній стан.

Про ключові складові «розумного міста», як інструменти Київстар допомагають державі у диджитал-трансформації, та на якому етапі Україна у «розумних» технологіях зараз – дізнайтесь з нашої мінікниги.

Отримайте цю мінікнигу на email

Підпишіться на новини Kyivstar Business Hub до 15 серпня і отримайте доступ до Київстар ТБПідпишіться на розсилку