Сучасні технології для автоматизації бізнесу

Сучасні технології для автоматизації бізнесу

Дізнайтеся більше про М2М та IoT, приклади й переваги їх застосування в нашій новій мінікнизі.

#IOT#IOTISKYIVSTAR#M2M

Автоматизація та підвищення швидкості виробництва, логістики, обслуговування — те, що виділяє компанії-лідери на ринку. І допомагають їм у цьому технологічні інновації. За даними GSMA — Global System for Mobile Communications — упродовж останніх 10 років у всьому світі, і в Україні зокрема, кількість підключень технології М2М або Machine-to-Machine активно зростає. Ця технологія налагоджує «комунікацію пристроїв»: ви отримуєте дані вимірювання показників з віддалених об’єктів на комп’ютер або мобільний. Наприклад, у сфері агробізнесу технологію М2М застосовують, аби визначати температурний режим або рівень вологості ґрунту. Коли датчики фіксують відхилення показників від встановленої норми, у системі з’являється сповіщення про цю зміну, і працівники можуть одразу виправити ситуацію.

У технології М2М, проте, обмежені можливості. Щоб повністю автоматизувати виробничі процеси та контролювати їх, застосовують IoT або Internet of Things. Це комплексна система, яка складається з датчиків, обладнання, каналів зв’язку та програмного забезпечення. IoT діє за встановленими алгоритмами, найпопулярнішими прикладами яких є:

  • Smart city
  • Smart metering
  • Індустріальний IoT

І якщо ви саме вирішуєте, чи варто використовувати М2М або IoT, у вас точно виникають запитання: як передаються дані, що для цього потрібно і як їх захистити.  Відповіді на них, а також детальну інформацію про технології, приклади та переваги їх застосування ви знайдете в нашій новій мінікнизі.

Отримайте цю мінікнигу на email

Інші книги

Хмарні рішення для бізнесу
Інструменти для розвитку ритейлу
Сучасні цифрові рішення для SMART-держави
Big Data та аналітика – потужні інструменти сучасного маркетингу

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку