3 сегменти, що забезпечуватимуть ріст кібернапрямку в Україні

18 лютого 2025

3 хв.

3 сегменти, що забезпечуватимуть ріст кібернапрямку в Україні

Про що:

За даними дослідження консалтингової агенції DataDriven, Україна — одна з країн, на які припадає найбільше кібератак. Попри це очікується, що український ринок кібербезпеки збільшиться на 50% до 2029 року. У статті розповідаємо, які сегменти будуть драйверами зростання.

Зміст

Безпека кінцевих точок

Безпека хмарних сервісів

Безпека мережі

Безпека кінцевих точок

Важливим сегментом, що буде стрімко розвиватися на ринку кібербезпеки України, є захист пристроїв, підключених до корпоративних мереж. За прогнозами, він збільшиться на 85,8% до 2029 року, що становить понад $6,08 млн. З тенденцією на віддалену роботу попит на такі послуги тільки зростатиме.

Тренди, які впливатимуть на розвиток напрямку безпеки кінцевих точок:

  • Технології Zero Trust (Нульова Довіра) — постійна перевірка доступу до ресурсів, навіть якщо користувач або пристрій знаходяться всередині корпоративної мережі.
  • Використання штучного інтелекту — автоматичне виявлення та реагування на загрози, що покращує швидкість і точність захисту.
  • Посилений захист для віддалених працівників — додаткові заходи безпеки для пристроїв, що підключаються ззовні корпоративної мережі.
  • Інтеграція систем EDR і XDR — поєднання двох типів систем, які допомагають виявляти загрози на різних рівнях (пристрої, мережі, додатки).

Війна значно збільшила кількість та складність кібератак на Україну, що змусило швидко впроваджувати автоматизовані рішення. У результаті компанії стали надавати перевагу готовим рішенням для кіберзахисту, а не індивідуальним розробкам.

Зокрема, український бізнес може підключити рішення для кіберзахисту Fortinet — провідного постачальника продуктів для захисту мереж, даних і систем від кіберзагроз. Fortinet пропонує інтегровані рішення, включаючи антивірусний захист, виявлення загроз, запобігання вторгненням, моніторинг трафіку, фільтрацію вебтрафіку, управління безпекою тощо.

З 07.02 по 30.06.2025 при підключенні оптоволоконного інтернету «На швидкості» разом з рішеннями Fortinet, надається знижка 20% на інтернет і кіберзахист на 12 місяців. Детальніше на нашому сайті.

Рішення для кібербезпеки бізнесу

Кібербезпека

Рішення для кібербезпеки бізнесу

Інструменти, які комплексно захистять IT-інфраструктуру, сервіси та хмарні рішення компанії від кіберзагроз різних типів.

Безпека хмарних сервісів

Через імовірність пошкодження фізичних сервісів та систем під час російського вторгнення, компанії почали переносити ІТ-інфраструктуру в хмару. Зокрема, Національний банк України дозволив фінансовим установам перенести дані та системи за межі країни, що збільшило попит на хмарні сервіси.

Тож, другий драйвер зростання ринку кібербезпеки України у найближчі роки — сервіси для безпеки хмарних сервісів. У DataDriven дослідили, що цей сегмент збільшиться на 226% до 2029 року, а це еквівалентно додатковим $3,78 млн. Йдеться про захист даних та середовищ, що зберігаються в хмарі.

Джерело: DataDriven

Джерело: DataDriven

Зі збільшенням популярності хмарних технологій зростатиме і попит на кібербезпеку в цьому напрямку. Попри те, що деякі сектори бізнесу продовжуватимуть використовувати традиційні методи зберігання даних, все ж хмарні сервіси стануть лідером за темпами розвитку.

Безпека мережі

Ще один важливий напрямок, який активно розвиватиметься на ринку кібербезпеки України у найближчі роки, — це захист від несанкціонованого доступу до мереж. Цей сегмент зросте на 63,5% до 2029 року, що додасть ринку $29,4 млн. Тут йдеться про різні заходи, які запобігають проникненню в корпоративні мережі.

3 сегменти, що забезпечуватимуть ріст кібернапрямку в Україні

Джерело: DataDriven

Для безпеки мережі є сервіс FortiGuard. Він допомагає захищати мережу, дані та пристрої від різних загроз. Включає кілька важливих функцій:

  1. Антивірусний захист — перевіряє файли та програми, щоб знайти й зупинити віруси.
  2. Інтелектуальне виявлення загроз (IDS) — автоматично шукає підозрілі активності в мережі.
  3. Моніторинг мережевого трафіку — стежить за рухом даних, щоб вчасно помітити проблеми.
  4. Фільтрація вебконтенту — блокує небезпечні сайти та небажаний контент.
  5. Управління ідентифікацією та автентифікацією — контролює доступ до мережі та переконується, що користувачі є тими, за кого себе видають.
  6. Управління політиками безпеки та запобігання вторгненням (IPS) — запобігає несанкціонованому доступу до систем.

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті