Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
10 березня 2022 24 хвилини читання

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

Новини#Stoprussia#Київстар#ВійнавУкраїні#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна

21.11

Інженери Київстар продовжують відновлювати мережу на деокупованих територіях Херсонщини – підключили вже 24 базові станції по області і 10 – в самому Херсоні.

13.11

Старий Салтів, Лісне, Снігурівка Миколаївської області та Великі Хутори Харківської області знову на зв’язку. Після довгих місяців окупації, мешканці звільнених міст та сіл можуть телефонувати рідним, користуватись мобільним інтернетом, отримувати важливу інформацію. Щодня наші інженери безперервно працюють у звільнених населених пунктах, щоб якнайшвидше повернути людям можливість бути на зв’язку. Попереду багато роботи, адже ворог нещадно нищить телеком обладнання. Є об’єкти, які потрібно відбудовувати з нуля.

Київстар зберігав за місцевими абонентами, які були під окупацією, їхні номери телефонів. Зараз у звільнених населених пунктах діють спеціальні тарифні умови: безкоштовні дзвінки у мережі, а також пакети мегабайтів та хвилини на інші мережі.

Також наші технічні спеціалісти відновили роботу мережі «Домашнього Інтернету» в місті Ізюм, Харківської області. До високошвидкісної передачі даних вже підключено понад 50 багатоквартирних будинків у звільненому місті.

13.11

Вдень у центрі Херсону почала працювати мобільна базова станція Київстар. Сотні людей зібрались на площі Свободи, щоб подзвонити близьким і рідним, яких не чули більше 8 місяців. А тим часом інженери Київстар продовжують відновлювати зв’язок у деокупованих населених пунктах Херсонщини.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

26.10

Київстар відновив зв’язок у місті Курахово та селі Гостре Донецької області. Також інженери компанії підключили мобільний зв’язок у селах Кіндрашовка, Борова та Вільча на Харківщині.

18.10

Інженери Київстару відновили мережу ще у 5 звільнених населених пунктах на Харківщині. Відтепер на зв’язку Куп’янськ, Великий Бурлук, Гетьманівка, Липці і Олександрівка.

13.10

Київстар відновив працездатність ще 4-х базових станцій на деокупованій Харківщині. Мешканці міста Куп’янськ, смт. Великий Бурлук, Гетьманівки Шевченківського району та Липців Харківського району знову на зв’язку. Загалом працює вже 22 базові станції. Ідемо далі!

12.10

Технічні спеціалісти Київстар відновили роботу мережі у кількох звільнених населених пунктах Херсонської області. Відтепер знову на зв’язку Нововоскресенк, Золота Балка, Кочубеївка, Біла Криниця, Нововасилівка, Гаврилівка, Первомаївка, Високопілля, Нововоронцовка та Миколаївка.

30.09

ЗСУ стрімко рухаються на Схід, а слідом за ними – інженери Київстару, які прокладають волоконно-оптичні кабелі та відновлюють роботу базових станцій. Тож відтепер ще два населених пункти знову на зв’язку – села Шестакове Чугуївського району і Мартове Печенізького району Харківської області. Щоб налагодити зв’язок у с. Шестакове, фахівці компанії привезли пересувну базову станцію і підключили до неї магістральний кабель. Раніше такі рішення не використовувались, але нові часи вимагають і нестартних підходів.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

29.09

Інженери Київстар відновили зв’язок в Одноробівці Богодухівського району. Цей населений пункт знаходиться прямо на кордоні з рф на півночі Харківщини. Але ми не зупиняємось і продовжуємо роботи на деокупованих територіях. Загалом під окупацією в Харківської області було приблизно 468 населених пунтів, а зараз 2G-зв’язок від Київстар є вже в 186 з них. Йдемо далі!!!

27.09

На Харківщині технічними спецілістами Київстар відновлено роботу мережі ще у кількох населених пунктах. Знову на зв’язку Приколотне, Козача Лопань та Безруки.

23.09

Ще в одному населеному пункті Харківщини відновлено роботу мережі Київстар – Білий Колодязь знову на зв’язку. Також відновлено зв’язок у селищі Руська Лозова Харківської області.

22.09

Технічні спеціалісти Київстар відновили мобільний зв’язок у селищі Волохів Яр Чугуївського району.

20.09

Київстар відновив зв’язок у с.Петрівське Балаклійського району.

16.09

Технічними спеціалістами Київстар відновлено зв’язок в Ізюмі та Чкаловському.

14.09

Інженери Київстар продовжують повертати мобільний зв’язок у звільнені населені пункти Харківщини. Вони відновили роботу базових станцій в селищах Шевченкове і Борівське – тепер їхні мешканці також мають можливість швидко зв’язуватись із рідними та друзями.

12.09

Технічні спеціалісти Київстар відновлюють зв’язок у звільнених населених пунктах Харківщини. Завдяки їхній праці місцеві жителі Балаклеї та селища Вишневе змогли зателефонувати та відправити повідомлення своїм рідним. Але оскільки через обстріли область має перебої з електропостачанням, телеком-інженери Київстару заводять на базових станціях дизель-генератори – у такий спосіб мобільний зв’язок “протримається” допоки енергетики і комунальники не дадуть місту “струм”. До речі, щоб за відсутності електроенергії забезпечити від генератора роботу однієї базовой станції протягом дня, потрібно щонайменше 25 літрів палива.

Загалом з 5 вересня технічні спеціалісти оператора ліквідували понад 7 тисяч різних тимчасових несправностей на мережі. Відновили роботу 195 базових станцій. Завдяки цьому жителі 4 населених пунктів вже на зв’язку, і скоро ще у 8 знову запрацює Київстар.

Куди ЗСУ, туди й ми: #НазустрічПеремозі

11.07-17.07

Протягом тиждня з 11 по 17 липня 130 спеціалістів Київстар здійснили 440 виїздів на інфраструктурні об’єкти мережі та провели 6530 ремонтно-відновлювальних робіт. Їм вдалося поновити роботу 249 базових станцій та замінити 1120 метрів оптоволоконного кабелю. В результаті 3 населені пункти знову на зв’язку.

04.07-10.07

Київстар продовжує розбудову та відновлення мережі. Впродовж минулого тижня (4-10 липня) 136 технічних фахівців оператора провели 6928 ремонтно-відновлювальних робіт, щоб поновити функціонування 149 базових станцій та побудувати 12 нових. Завдяки їхній роботі 3 населені пункти знову під’єднані до мережі і ще 3 будуть підключені незабаром.

05.07

Київстар завершив роботи з відновлення мережі фіксованого інтернету в містах Чернігів, Ніжин, Ірпінь, Охтирка. Таким чином, 29 тис. абонентів знову мають доступ до швидкісного домашнього інтернету. Загалом вартість відновлення мережі склала понад 4,26 млн. гривень. Також, зараз ведуться активні роботи з відновлення мережі в Харкові, Миколаєві та околицях.

Загалом станом на зараз Київстар продовжує контролювати 92% мережі фіксованого інтернету та 90% мережі мобільного зв’язку. Окрім відновлення пошкодженої інфраструктури, компанія модернізує мережу. Зокрема в містах Львів, Київ та Дніпро став доступний інтернет на швидкості до 1Гбіт/сек. До кінця року така можливість з’явиться ще в 14 містах України.

20.06-26.06

Протягом тижня технічній службі Київстар вдалося відновити зв’язок у 4 населених пунктах. Для підтримання стабільної роботи мережі за цей час 130 спеціалістів здійснили 446 виїздів на об’єкти. Завдяки їхній наполегливій роботі 141 базова станція знову запрацювала, а 8 нових — побудовано.

06.06

Співробітники технічної дирекції Київстар за останні 5 днів відновили роботу базової станції у Бородянці – тепер у цьому місті працюють усі вишки сотового зв’язку. Також відновили 1 базову станцію у місті Чернігів і 4 базових станції у Харкові.

03.06

Київстар продовжує роботи з відновлення зв’язку в містах і селах України, що постраждали від військових дій.

Через руйнування, завдані російськими окупантами, на території Сумської області зазнали різних пошкоджень близько 130 базових станцій мобільної мережі Київстар. Найбільше постраждало телеком обладнання в населених пунктах Охтирського і Тростянецького районів – під час обстрілів цих міст базові станції були зруйновані, також постраждали волоконно-оптичні лінії.

Наразі на Сумщині наші фахівці вже відновили зв’язок в усіх населених пунктах, що зазнали руйнувань. В області стабільно працюють 99% базових станцій мобільної мережі Київстар.

Станом на зараз вже повністю відновлено мережу фіксованого зв’язку у 3-х містах:

  • Охтирка (Сумської обл.)
  • Ніжин (Чернігівської обл.)
  • Ірпінь (Київської обл.)

Було замінено близько 17.5 тис. метрів оптичного кабелю та кілька десятків комплектів обладнання.

У Чернігові відновлення волоконно-оптичної мережі виконане вже на 90%.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

25.05

Київстар відновив зв’язок у селі Калинівка Макарівського району на Київщині. В Іванкові технічні спеціалісти відремонтували і включили ще одну базову станцію – відтепер уже всі базові станції міста в ефірі. Відновлено роботу базової станції у селі Новоселівка Чернігівської області. В Харкові відновили роботу базової станції в районі Північної Салтівки.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

19.05-24.05

За минулий тиждень у 5 населених пунктах знову з’явилася можливість користуватися нашим зв’язком та послугами. Цього вдалося досягти завдяки роботі технічних спеціалістів компанії, які часто в надскладних умовах працюють над відновленням роботи мережі. 122 фахівці були залучені до заміни 1800 метрів оптоволокна, побудови 11 нових базових станцій та виконання інших ремонтних робіт на фізичній інфраструктурі мережі.

18.05

Київстар відновлює мобільний зв’язок на звільненій Харківщині. Нещодавно запрацювали базові станції в населених пунктах Старий Салтов, Хотомля, Одноробівка, Кочеток, Мала Рогань. Відновлено роботу 2 базових станцій в Кулиничах і 9 базових станцій в Балаклійському районі Харківської області. В місті Харків відновлено роботу 20 базових станцій. Тривають роботи з відновлення мобільного зв’язок в Чернігівській області. Тут зв’язок з’явився в населеному пункті Ріпки. На Київщині у містах Ірпінь і Бородянка включено додаткові базові станції.

17.05

Телеком-інженери Київстару відновили мобільний зв’язок в селі Мала Рогань Харківської області. В місті Харків відновлено роботу 8 базових станцій, які раніше були пошкоджені внаслідок обстрілів. Тривають роботи з відновлення зв’язку в Київській області, зокрема, відновлено мобільний зв’язок у селі Обуховичі. У містах Буча і Макарів додатково включили ще по 1 базовій станції.

05.05

Відновлено мобільний зв’язок у селах Горенка Київської обл. та Миколаївка Чернігівської обл. Покращили зв’язок у містах Буча і Чернігів, де запустили до ефіру додаткові базові станції.

04.05

Продовжуємо разом йти до перемоги. Інженери Київстару відновили мобільний зв’язок у селі Мирча в Київській області. А в містах Чернігів, Буча, Ірпінь і Ворзель включили додаткові базові станції та збільшили територію радіопокриття.

Телеком-інженери Київстар 3 травня відновили мобільний зв’язок у населених пунктах Богдани, Блиставиця, Кодря та Пісківка на Київщині. Збільшили територію радіопокриття у місті Іванків – відбудували й повернули до ефіру 2 базові станції, які раніше зазнали пошкоджень. А також був покращений зв’язок у Чернігові — включено ще одну базову станцію.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

03.05

Інженери Київстар продовжують відновлювати мобільний зв’язок у звільнених населених пунктах. 2 травня в селі Загальці Київської області запустили в ефір базову станцію за допомогою включення через Starlink. Відновили роботу ще однієї базової станції у місті Ворзель, а також в селі Дитятки. У Києві відновлено базову станцію поблизу КПП на Житомирській трасі. В Чернігівській області включили в ефір базову станцію в селах Новий Биків та Слабин. А кількома днями раніше відновили роботу мобільної мережі у містечках Прип’ять і Чорнобиль. На фото команда інженерів Київстару відновлює зв’язок у Прип’яті.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється
Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

02.05

Команда технічних спеціалістів Київстар продовжує активно відновлювати пошкоджену через бойові дії мережу. Так, вже відремонтовано близько 150 пошкоджених базових станцій у Київській області та 160 у Чернігівській. А це — майже 70% та 90% відповідно від усіх пошкоджених базових станцій у регіонах. У Київській області мобільний зв’язок Київстар знову працює в Гостомелі, Бородянці, Іванкові та інших містах і селах. А в Чернігівській — у Бахмачі, Бобровиці, Городні, Ічні, Сновську та решті населених пунктів. Окрім того, у Чернігові знову запрацював Домашній Інтернет. Це надважливо в умовах, коли дедалі більше людей починають віддалено працювати чи навчатися.

28.04

Спеціалісти Київстар відновлюють зв’язок в деокупованих селах Київської, Чернігівської та Сумської області. Налагоджено роботу мобільної мережі в Прип’яті, Чорнобилі. Включено додаткові базові станції у Гостомелі, Горенці, Бучі, Ірпені. В Чернігівській області – відновлено зв’язок у населених пунктах Хмільниця, Іванівка, Слабин. Проведення робіт суттєво залежить від дозволів військових саперів, які розміновують населені пункти. Міни-розтяжки, гранати в контейнерах базових станцій – російські окупанти залишили по собі багато злочинних слідів.

27.04

Ремонтні групи Київстар включили базові станції у населених пунктах Макарів і Димер. Покращили зв’язок в місті Ірпінь – відремонтували і запустили до ефіру ще одну базову станцію. У Чернігівській області відновили зв’язок в населеному пункті Замглай. А також відремонтували і повернули до ефіру базові станції в містах Сновськ, Бахмач, Городня, Мена, Бобровиця, Ічня. В Чернігові відновили роботу мережі FTTB. Мешканці міста знову можуть користуватись послугою “Домашній Інтернет”.

26.04

Спеціалісти Київстару відновили роботу базових станцій у населених пунктах Пороскотень, Клавдієво-Тарасове, Дмитрівка, Копилів Київської області. А також в населених пунктах Количівка та Тупичів Чернігівської області. Працюючи на висоті, наші інженери «лікують» рани, які нанесли базовим станціям ворожі снаряди.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

25.04

У Запорізькій області відновлено мобільний зв’язок у населених пунктах Камишеваха, Димитрово, Таврійське, Юрковка, Преображенка, Оріхів. Загалом, за 60 днів спеціалісти Київстару усунули понад 48 тисяч аварій і відновили роботу майже 2,5 тисяч базових станцій.

11.04-17.04

Протягом минулого тижня наші спеціалісти відновили зв’язок ще у семи населених пунктах. Ремонтні бригади виконали 264 виїзди для усунення пошкоджень інфраструктури, завданих ворогом. Відновлення роботи 49 базових станцій, що транслюють сигнал зв’язку, потребувало заміни 3650 метрів оптоволокна. Над цим працювали 118 технічних спеціалістів часто в надскладних умовах.

04.04-10.04

Нам вдалося повністю відновити роботу мережі ще у 8 населених пунктах. Це стало можливим, зокрема, завдяки тому, що за минулий тиждень 116 технічних спеціалістів виконали 215 виїздів для ремонту зруйнованих ділянок фізичної інфраструктури, яку ворог ціленаправлено намагався знищити. 3300 метрів оптоволокна замінено, і тепер ще 341 базова станція знову функціонує та дає можливість сказати найважливіші слова тим, хто їх потребує. Для цього ж Київстар уже обладнав 650 укриттів фіксованим інтернетом.

06.04

Відновлено зв’язок в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Бородянка завдяки кільком базовим станціям, які живляться від пересувних генераторів, адже в цих містах наразі відсутнє електропостачання. Базова станція Бородянки працює з використанням обладнання Старлінк як частини транспортної мережі.

28.03-03.04

Протягом минулого тижня нам вдалося повноцінно відновити зв’язок ще в десяти населених пунктах України. 213 базових станцій знову працюють. Для цього було замінено 2950 метрів оптоволокна, що пошкодилося внаслідок дій російських окупантів. Загалом аби підтримати функціонування мережі, 125 технічних спеціалістів мали 234 виїзди для виконання ремонтних робіт.

01.04

О 18:10 01.04.2022 в місті Ірпінь відновлено роботу базової станції в центрі міста.

27.03

Київстар продовжує усувати пошкодження, які були нанесені мережі у Київській, Житомирській та Вінницькій областях. Зусиллями технічних спеціалістів Київстару та працівників підрядних організацій було усунуто пошкодження на волоконно-оптичній лінії Житомир-Козятин. Завдяки цьому вдалося «підняти» 60 базових станцій. На жаль, не працює зв`язок на окупованих територіях Азовського узбережжя. Технічні спеціалісти наразі не мають можливості дістатись до обладнання для відновлення сервісів. Компанія шукає усіх можливих шляхів для забезпечення абонентів на окупованих територіях доступом до зв`язку. Водночас компанія проводить аварійно-ремонтні роботи у Києві, де частина базових станцій була знеструмлена через сильні пориви вітру. До вузлових базових станцій підключаються дизель-генератори.

22.03

Аварійно-ремонтні групи Київстару та підрядних організацій полагодили пошкоджені ділянки волоконно-оптичних ліній зв’язку Кривий Ріг-Миколаївка, Вінниця-Винарівка, Житомир-Вінниця, Полтава-Суми, Дніпро-Першотравенськ. Завдяки цьому відновлено роботи понад 100 базових станцій. Крім того, навіть в умовах війни співробітники технічної дирекції Київстару продовжують розвивати мережу мобільного зв’язку. Вони запустили нові базові станції у селах Гуменне Вінницької області та Кам’янка-Бузька Львівської області.

21.03

Технічним спеціалістам Київстар вдалося відновити роботу понад 200 базових станції на території Херсонської області. А також роботу волоконно-оптичного каналу Фастів-Бишів, завдяки чому в мережу повернуто ще кілька базових станцій. Проте технічна дирекція Київстар не лише відновлює зруйновані ворогом об’єкти мережі, але й будує нові. Так учора запущено в експлуатацію нову базову станцію у Дніпропетровській області біля села Вишневе Софійського району. Чим кращий зв’язок, тим ближче перемога!

20.03

20 березня спеціалісти Київстар разом із партнерами з компанії «Атраком» усунули пошкодження волоконно-оптичної лінії зв’язку, що проходить через Сумську і Чернігівську області. Завдяки цьому поновлено роботу базових станцій, які забезпечують зв’язком мешканіців міст Батурин, Мена, Сновськ, Корюківка, а також прилеглих сіл.

19.03

У районі міста Львів: технічні спеціалісти Київстар підключили до дизель-генератора один із вузлів зв’язку. Завдяки цьому вдалося повернути в мережу 23 базові станції на території області. Київська область: усунуті обриви волоконно-оптичної лінії Миронівка — Богуслав і поновлено роботу 29 базових станцій. Населені пункти Тараща, Рокитне, Медвин, Богуслав, Карапиші, Синява, Калинове, Ковшевата на Київщині знову на зв’язку. У м. Запоріжжя підключено нову базову станцію. Тривають ремонтно-аварійні роботи на Сході країни, де зараз особливо гаряче. Інженери Київстар замінюють оптичні кабелі, відновлюють електроживлення базових станцій, монтують обладнання на нових вузлах зв’язку. Так, 19 березня відновлено базові станції у смт Чапаєве Харківської обл., с. Білани Запорізької обл. Також тривали роботи по відновленню зв’язку в Сумській області біля міст Тростянець, Гуляйполе, Снігурівка, Куп’янськ, Балаклея та в інших населених пунктах.

16.03

Співробітники технічної дирекції Київстару продовжують боротьбу за зв’язок. Наразі складна ситуація у Чернігові. Через постійні обстріли та бомбардування у місті вже кілька днів немає електроенергії. У місті працює кілька базових станцій, які забезпечуються за допомогою пересувних дизель-генераторів.

Складнощі є у Херсонській області. Учора базові станції області було переключено на комутатори, які знаходяться у більш безпечних містах України. Це допоможе зменшити вплив на мережу інтенсивних бойових дій, що тривають на півдні. Київстар збільшив ємність мережі на прикордонних переходах, щоб забезпечувати місцевий трафік, який стрімко зростає. З цією метою компанія включила 14 додаткових базових станцій у місцях перетину кордонів з європейськими країнами. В районах ведення інтенсивних бойових дій співробітники компанії продовжують ліквідовувати аварійні ситуації на волоконно-оптичних лініях зв’язку і відновлювати зруйновані базові станції

15.03

На сьогоднішній день мережа Київстар працює у штатному режимі, забезпечуючи послуги мобільного зв’язку та інтернету. Незважаючи на постійні обстріли, фахівцями Київстар відновлено роботу 15 БС у місті Харків.

Вдалося відновити і ВОЛЗ на напрямку Бишів-Фастів і роботу 5 БС у Макарівському районі.

На півдні також є певні успіхи – в одному з сіл Миколаївської області, де тривають активні військові дії, вдалося домовитися з місцевим провайдером про допомогу у відновленні оптики та повернути працездатність 10 сайтів. На сьогодні підключено інтернет у понад 150 бомбосховищах, здебільшого у Києві, Житомирі, Хмельницькому та Чернівцях. В середньому за день додається 15+ нових точок.

13.03-14.03

Мережа Київстар працює у штатному режимі, забезпечуючи послуги мобільного зв’язку та інтернету. Вночі 13 березня спеціалісти технічної дирекції боролись з численними обривами і пошкодженнями ВОЛЗ. Зокрема, Київ-Чернігів-Суми-Харків, Кривий Ріг-Миколаїв, Миколаїв-Вознесенськ, Київ-Глеваха, обрив оптоволоконної мережі біля міста Южний. На ранок 14 березня ці аварійні ситуації усунуті, проведено заміни пошкоджених ділянок. Київстар використовує усі технічні можливості і ресурси, щоб наші абоненти були на зв’язку.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

12.03

Повідомляємо про роботу мережі Київстар.

Вночі спеціалісти технічної дирекції усунули розриви ВОЛЗ біля Тростянця, та замінили пошкоджене обладнання. У результаті вдалось «підняти» 146 базових станцій у Сумській області. Місто Суми знову з мобільним зв’язком та інтернетом. Також, не зважаючи на інтенсивні бойові дії на півдні України, наші спеціалісти відновили роботу 10 базових станцій поблизу Маріуполя. На жаль, в самому Маріуполі немає подачі електроенергії.

Поки що аварійно-ремонтні групи через інтенсивні бойові дії не можуть дістатись до місць розривів ВОЛЗ, щоб запустити зв’язок у місті. Досі складна ситуація зі зв’язком у Чернігові і області, де суттєво постраждали ВОЛЗ. Наші спеціалісти разом із співробітниками підрядних організацій шукають рішення для відновлення зв’язку в області. Також «больовою» точкою є Мелітополь, де значні складнощі із зв’язком і ми працюємо над їх подоланням.

Наші абоненти і абоненти інших мобільних операторів все активніше користуються послугами національного роумінгу. Зокрема, учора мобільним зв’язком у мережі Київстар скористалось 250 тисяч абонентів інших мобільних операторів. А 140 наших абонентів скористались дзвінками в інших мережах. Київстар використовує усі технічні можливості і ресурси, для того, щоб абоненти були на зв’язку.

На фото – одна із зруйнованих базових станцій Київстар у Сумській області.

Інформація щодо стану мережі Київстар. Оновлюється

11.03

Відновлено роботу низки базових станцій в Одеській області. Завдяки цьому мешканці міста Южний знову можуть користуватись мобільним зв’язком та інтернетом. Тaкож відремонтовaно ділянку волоконно-оптичної мережі біля Фaстовa.

10.03

Сьогодні вдень спеціалісти Київстар відновили роботу значної частини базових станцій у Полтавській і дещо меншу частину вдалося відновити у Кіровоградській області. Ще одна маленька перемога у Харкові: за сьогоднішній день у місті відновлено 36 базових станцій. Також відновлено зв’язок у селі Кегичівка Харківської області. Мережа успішно функціонує і забезпечує абонентів послугами зв’язку та інтернету.

Вчора наші спеціалісти усунули суттєві пошкодження на магістральній лінії Кривий Ріг-Кропивницький і в районі Чернігова. Завдяки цьому вдалося «підняти» значну частину базових станцій, зв’язок у цих регіонах суттєво покращився. Загалом, від початку військового вторгнення російських військ в Україну, наші спеціалісти ліквідували понад 2000 обривів волоконно-оптичних ліній зв’язку. Окрім відновлення пошкодженої інфраструктури, ми продовжуємо її розвиток. Ми отримали від наших зарубіжних партнерів чергову поставку мобільного обладнання, що дозволить збільшити загальну ємність мережі. Ми продовжуємо забезпечувати зв’язок у містах, де ведуться інтенсивні бойові дій. Зокрема, в Маріуполі. Хоча в місті великі складнощі з подачею електроенергії, місцева влада і мешканці допомагають нашим спеціалістам знаходити паливо для заправки дизель-генераторів.

9.03

Учора вранці спеціалісти технічної дирекції компанії поновили роботу зв’язку в Мелітополі, Бердянську, Маріуполі, де попередньої ночі ВОЛЗ зазнали розривів і були знеструмлені вузлові базові станції.

На жаль, поки що ряд базових станцій мережі у Донецькій, Луганській, Харківській і Київській областях складно запустити. Наші спеціалісти використовують кожну хвилину затишшя, щоб відновлювати роботу ділянок мобільної мережі, які постраждали у результаті інтенсивних бойових дій.

8.03

Вчора і цієї ночі спеціалісти технічної дирекції компанії відновили роботу частини базових станцій мобільного зв’язку в Запоріжжі та на околицях міста.

Також нарешті вдалося відновити зв’язок в Генічеську, який певний час був відсутній через руйнування волоконно-оптичних ліній і знеструмлення.

Є ще одна перемога в Харкові. Наші співробітники «оживили» кілька вузлових базових станцій, завдяки чому ситуація з мобільним зв’язком і «Домашнім Інтернетом» у Харкові суттєво покращилась.

7.03

UPD1 Cпеціалісти технічної дирекції відновили зв’язок Київстар у місті Краматорськ. Для цього наші колеги переключили мобільний трафік на іншу ділянку мережі. Завдяки цьому вдалося «оживити» 10 базових станцій у місті!

UPD Наші колеги вчергове «підняли» зв’язок у Херсоні. Зараз базові станції в цьому місті працюють з великим навантаженням, і наші спеціалісти проводять роботи зі збільшення ємності.

Учора вдалося поновити зв’язок у містах Охтирка Сумської області, Василівка Запорізької, Зачепилівка Харківської області. На жаль, учора ми знову втратили зв’язок у Херсоні – зруйновано велику ділянку магістральної мережі.

Наші співробітники не здаються і будуть знову намагатись полагодити мережу. Ми використовуємо усі технічні можливості і ресурси, щоб наші абоненти були на зв’язку.

Новини#Stoprussia#Київстар#ВійнавУкраїні#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Microsoft365#Офіс365#Stoprussia#СмсРозсилка#MicrosoftAzure#Azure#Viber#SMS#Тарифи#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
Як відновлюється зв’язок у Херсоні?18 листопада 2022 4 хвилини читання

Як відновлюється зв’язок у Херсоні?

#МобільнийЗв'язок#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#Інтернет
#МобільнийЗв'язок#Інтернет#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Київстар#МобільнийЗв'язок#Телеком
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Київстар#ВійнавУкраїні#Stoprussia#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#МобільнийЗв'язок#4G
#Реалісти#Stoprussia#ВійнавУкраїні#ЯкЦеПрацює?#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку