Київстар за час війни перерахував у держбюджет понад 15 млрд грн податків і зборів
18 серпня 2023 2 хвилини читання

Київстар за час війни перерахував у держбюджет понад 15 млрд грн податків і зборів

Новини#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна

Про що:

Від початку повномасштабної війни національний телеком оператор перерахував до державного бюджету 15,208 млрд грн податків і зборів. У тому числі – 1,4 млрд грн збір за радіочастоти і 53 млн грн військового збору.

Завдяки професійній діяльності, компанія не лише сплачує найбільшу суму податків на телеком ринку, але й підтримує програми допомоги ЗСУ, українцям, країні. Так компанія виділила 300 млн грн для відновлення цифрової інфраструктури України, 55 млн грн – -на спеціальне обладнання для посилення кіберзахисту країни, допомагає в оснащенні інженерно-саперних груп у межах ініціативи «Нам тут жити», забезпечує інтернетом захисні об`єкти цивільної оборони та військові шпиталі, тощо. Для підтримки українських абонентів мобільного зв`язку телеком оператор протягом повномасштабної війни надав бонусів і послуг без додаткової оплати на суму понад 500 млн грн. Загальна сума допомоги Київстар ЗСУ, абонентам, країні вже понад 1,370 млрд грн.

Київстар відновлює та розвиває телеком-інфраструктуру України, запроваджує нові технології зв`язку, інвестує в енергонезалежність мобільної мережі. Так, від початку війни компанія модернізувала понад 10 тисяч базових станцій мережі 4G, що дозволило покращити радіопокриття в 3,4 тисячах населених пунктів. Завдяки професійній роботі співробітників компанії, 93% мережі на підконтрольній Україні території стабільно функціонує і забезпечує українців послугами зв`язку і передачі даних.

Довідка про Київстар Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2023 року обслуговував 24,1 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. Від початку повномасштабної війниі компанія виділила понад 1,370 млрд грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер Київстару – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Новини#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Київстар#ВійнавУкраїні#RTK-система#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна
#Київстар
#Рішення#Київстар#RTK-система
#Київстар#4G
#Київстар#Телеком#4G
#Київстар#ВійнавУкраїні#Stoprussia#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#МобільнийЗв'язок#4G
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку