Київстар у 2 кварталі 2023 року збільшив інвестиції у телеком мережу
8 серпня 2023 2 хвилини читання

Київстар у 2 кварталі 2023 року збільшив інвестиції у телеком мережу

Новини#Київстар#Телеком#4G

Про що:

Національний телеком-оператор продовжує розвивати цифрові послуги, щоб українці могли працювати, навчатись, спілкуватись за допомогою сучасних технологій. У найближчі три роки Київстар планує інвестувати у розвиток телеком сектору України 600 мільйонів доларів США.

У 2 кварталі 2023 року команда Київстару підключила до 4G зв’язку ще 80 населених пунктів, а також встановила 270 нових базових станцій. Компанія збільшила на 35,1% капітальні витрати у порівнянні з 2 кварталом 2022 року, що дозволило збільшити територію охоплення зв’язком 4G і прискорити відбудову мережі в деокупованих населених пунктах. Наразі зв’язок 4G від Київстару доступний для 94,3% населення на підконтрольній Україні території. Понад 93% телеком мережі Київстару працює у звичному режимі. Для забезпечення стабільної роботи мережі компанія витратила у 2 кварталі 2023 року понад 1,395 млрд грн, на 35% більше, ніж у 2 кварталі 2022 року.

Абоненти телеком-оператора збільшили використання послуг мобільного інтернету. Обсяги мегабайтів на абонента у 2 кварталі 2023 р. зросли на 25,6% у порівнянні з 2 кварталом 2022 р. Це стало можливим завдяки розвитку мережі 4G, а також запропонованим компанією тарифам з великою кількістю мегабайтів. Кількість абонентів, які користуються послугами 4G, збільшилась на 13,5% у порівнянні з 2 кварталом 2022 р.

Загальна кількість абонентів у 2 кварталі 2023 року зменшилась на 2,6% у результаті впливу факторів війни, як-от міграція населення за межі країни, а також тимчасова окупація ряду населених пунктів.

Київстар розвиває сервіси, які допомагають українцям долати складнощі війни. Такі як цифрові послуги для онлайн-освіти, турботи про здоров’я, дозвілля, послуги цифрового телебачення Київстар ТБ та інші. Так, кількість абонентів, які користуються більш ніж однією послугою телеком-оператора зросла на 37,8%.

У 2 кварталі 2023 року Київстар сплатив до державного бюджету України понад 2,7 млрд грн податків та зборів. Загальна сума податків та інших платежів, сплачених в держбюджет від початку війни, перевищила 15,2 млрд грн. Крім того, національний телеком-оператор надав допомоги ЗСУ, абонентам, країні на суму 1,162 млрд грн. За 17 місяців війни компанія витратила на розвиток і будівництво телеком мережі 8,136 млрд грн.

Київстар у 2 кварталі 2023 року збільшив інвестиції у телеком мережу
Новини#Київстар#Телеком#4G

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#ЩоЗБізнесом#Бізнес#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Економіка
#Інвестиції#Київстар
#BigData#ATC#ВійнавУкраїні#ІдеїДляБізнесу
#IOT#BigData#SMS#SmartCity#ЦифровіТехнології#КиївстарДляДержави#IOTISKYIVSTAR
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
Нові реалії: інтернет як необхідність9 червня 2021 7 хвилин читання

Нові реалії: інтернет як необхідність

#ATC#ЕДО#ОфісТамДеВи#Star.Docs#Інтернет#4G
#ADWISOR
#Київстар#4G#BigData#БігДата

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку