Rakuten і Київстар розвиватимуть в Україні цифрові сервіси та телеком інфраструктуру
4 серпня 2023 1 хвилина читання

Rakuten і Київстар розвиватимуть в Україні цифрові сервіси та телеком інфраструктуру

Новини#Київстар

Про що:

Міжнародна телеком-група Veon (Амстердам, Королівство Нідерландів), яка є єдиним акціонером ПрАТ Київстар, оголосила про підписання  Меморандуму про наміри з Rakuten Symphony, дочірньою компанією провідного технологічного конгломерату Rakuten Group з метою сприяти реконструкції телеком інфраструктури України шляхом запровадження нових цифрових сервісів і технологій.

Згідно з умовами Меморандуму, обидві компанії мають наміри створити в Україні надійну телекомунікаційну інфраструктуру, яка може безперешкодно забезпечити розвиток послуг високошвидкісного зв’язку.  Таке рішення було ухвалено на підтримку ініціативи «Ми будуємо Україну», яка оголошена Державною агенцією України з реконструкції та розвитку інфраструктури.

Як коментує президент Київстару Олександр Комаров, «ми раді долучитися до державної ініціативи «Ми будуємо Україну». Переконаний, що наша експертиза і технологічний досвід нашого партнера сприятиме розвитку широкого спектра цифрових послуг і створенню в Україні передової цифрової інфраструктури».

Як повідомлялося раніше, Київстар планує  залучити в найближчі три роки 600 мільйонів доларів США для розвитку в Україні нових цифрових сервісів і технологій. Зокрема, ці інвестиції будуть використані для розвитку технології Open RAN, яка дозволяє модернізувати наявні радіомережі, використовуючи обладнання від різних постачальників. Це також сприятиме в майбутньому розвиткові стандарту 5G в Україні.

Київстар та Rakuten мають успішну історію співробітництва. Так Viber від Rakuten є провідним додатком для цифрових комунікацій для українців у країні та за кордоном. Він також надає послуги українському бізнесу, зокрема через наявне партнерство з Київстар. Крім того, Rakuten Symphony є провідним постачальником Open RAN рішень і має величезний досвід, отриманий від успішного створення великомасштабних комерційних хмарних мереж у всьому світі.

Новини#Київстар

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Київстар
#Київстар
Світові тенденції розвитку RTK20 вересня 2023 4 хвилини читання

Світові тенденції розвитку RTK

#RTK-система#IOT#Технології#AI#ШІ#ШтучнийІнтелект#IOTISKYIVSTAR
#BigData#SMS#СмсРозсилка#Бізнес#ЕлектроннийДокументообіг#Кібербезпека#Маркетинг#БігДата
#Київстар#4G
#Рішення#Технології#Кібербезпека#Cybersecurity
#IOT#IOTISKYIVSTAR#РозумнеМісто#SmartCity

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку