Добірка програм зі стажування та професійного розвитку 2023 року
30 червня 2023 7 хвилин читання

Добірка програм зі стажування та професійного розвитку 2023 року

Добірки сервісів#ДобіркаСервісів

Про що:

Постійне навчання, стажування та професійний розвиток є необхідністю для досягнення успіху в кар’єрі. До речі, за даними Work.ua, 46% компаній зазначають стажування бажаною умовою для кандидатів без досвіду роботи при прийомі на роботу. Тож, щоб ви могли крокувати в ногу зі змінами та зберігати конкурентоспроможність, підготували для вас відповідну добірку з переліком навчальних проєктів.

Зміст

Навчання та розвиток

Стажування

Навчання та розвиток

Освітня онлайн-програма від Дія.Бізнес

Ukraine Rebuilding Task Force — це безплатна освітня програма для громадян України, внутрішньо переміщених осіб, підприємців, фахівців та керівників організацій. Зокрема, програма розрахована на людей, які планують взяти участь у міжнародних проєктах із відбудови та реконструкції України. Проєкт буде корисний представникам із галузі архітектури та містопланування, інжинірингу, консалтингу та будівельної сфери.

Навчання з 8-ми модулів триватиме на порталі Дія.Бізнес в онлайн-форматі з вересня 2023 року до червня 2024 року. Планується два формати участі: самостійний та з супроводом digital-ментора. Кожен учасник зможе створити план власних проєктів і попрацювати з партнерами за програмою та закордонним ментором.

Заявки на участь приймаються до 22 серпня 2023 року за посиланням.

Програма навчання від Дія.Освіта

Дія.Освіта — освітня платформа актуальних знань та навичок у сучасному світі від Міністерства цифрової трансформації. Мета проєкту — забезпечити безплатний доступ до якісної цифрової освіти для всіх без обмежень за віковими рамками або освітнім рівнем.

Тут ви знайдете освітні серіали, тести, гайди, симулятори, вебінари, подкасти тощо. Кожен може обрати навчання відповідно до власних інтересів та потреб або прокачати свої навички. Наприклад, на сайті є освітні серіали за професіями дата-аналітика, QA-тестувальника, мобільного фотографа, логіста, ландшафтного дизайнера та багато інших.

Зареєструватися на платформі та почати навчання можна будь-коли за посиланням.

Програма з професійного розвитку від Київстар

БезВагань — програма з професійного розвитку фахівців із мінімальним досвідом роботи або без нього. Учасниками можуть стати випускники закладів вищої освіти та люди будь-якого віку, які прагнуть покращити свої навички.

Проєкт від компанії Київстар триватиме один рік. Новачки можуть долучитися до таких напрямків як HR, PR, адміністративна функція, фінанси, Big Data, Cybersecurity, технічна функція, юридичний напрям, В2С, B2B. Усі учасники «БезВагань» офіційно оформлюються до штату за строковим річним договором, отримуватимуть заробітну плату та матимуть соцпакет.

Заявки на участь приймаються до 14 липня 2023 року за посиланням.

Онлайн-навчання для освітян від ЕРАМ

Teachers Internship: Software Architecture & Design — безплатне онлайн-навчання для викладачів та вчителів України від ЕРАМ. Під час програми можна оновити та поглибити свої знання з архітектури програмного забезпечення та проєктування. Крім того, є можливість дізнатися, як впроваджувати все це у навчальний процес.

У проєкті братимуть участь інженери-практики, які поділяться своїм досвідом на прикладі реальних кейсів. Учасники зможуть створити власний проєкт та застосувати знання на практиці. Навчання триватиме 12 тижнів з 24 липня 2023 року.

Заявки на участь приймаються до 10 липня 2023 року за посиланням.

Навчання для учасників бойових дій від ITVDN

Проєкт від компанії ITVDN — це безплатне навчання для учасників бойових дій, пожежників і бійців територіальної оборони, які є громадянами України. Усі учасники отримують доступ до обраного відео курсу за потрібною спеціальністю. У каталозі є такі напрямки, як програмування, тестування, дизайн, верстка сайту тощо.

Опанувавши успішно один курс, можна отримати доступ до наступного. Цей проєкт не має часових обмежень, тобто можна поступово навчатися за декількома напрямками. Щоб отримати доступ до навчання, необхідно надати документи, що підтверджують відповідний статус.

Для подання заявки та отримання допомоги у навчанні звертайтеся до служби підтримки ITVDN.

Навчання від ITVDN для людей, які потребують допомоги

Соціальний проєкт від компанії ITVDN — безплатне навчання для людей з інвалідністю, сиріт, дітей з багатодітних сімей, біженців та переселенців. Учасники отримують онлайн-доступ до одного відео обраного курсу за необхідним напрямком. Наприклад, програмування, тестування, дизайн, верстка сайту тощо. Для відкриття наступного відео потрібно успішно завершити попередній урок, пройшовши іспит. Для участі у проєкті необхідно надати документи, що підтверджують відповідний статус.

Для подання заявки та отримання допомоги у навчанні звертайтеся до служби підтримки ITVDN.

Навчання від Prometheus

Буткемп економічного відновлення — це грантова програма для українських підприємців, внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу чи бізнес, та взагалі для усіх українців та українок, які цікавляться підприємництвом. Проєкт започаткований Європейським банком реконструкції та розвитку за фінансування Швейцарії на освітній платформі Prometheus.

На вас чекають безплатні відеолекції українською мовою, індивідуальні поради для бізнесу, розробка плану для розвитку власної справи тощо. Можна вибрати від 1-го до 4-х курсів та проходити їх послідовно чи одночасно. Навчання з напрямку фінансів, програмування, власна справа, зростання бізнесу тощо. Початок програми та її тривалість залежить від обраного курсу. Один з них починається вже 3 липня 2023 р. Поспішайте.

Обрати курс та подивитися дату старту можна на сайті Prometheus.

Навчання від Google

Machine Learning Bootcamp — безкоштовне 2-х місячне навчання для людей, які цікавляться ML (машинним навчанням), для спеціалістів зі знанням Python та середнім володінням англійською мовою, а також для досвідчених IT-фахівців. Учасники отримають доступ до 4-х курсів із TensorFlow на Coursera.

На вас очікують вебінари з експертами Google, змагання, нагороди, карʼєрна консультація від рекрутера Google та інше. Навчання триватиме з 6 липня по 6 вересня 2023.

Заявки на участь приймаються до 3 липня 2023 року за посиланням.

Стажування

Стажування від 1+1

«Ближче до ТБ» — програма стажування від телеканалу 1+1 для фахівців-початківців. Проєкт передбачає навчання у таких напрямках як маркетинг, реклама, дизайн, продажі, журналістика, юриспруденція, IT, фінанси тощо. На сайті медіаресурсу вказано, що стажування відбувається у три етапи:

  • 1 етап (один місяць) — знайомство з медіасферою.
  • 2 етап (чотири місяці) — робота з наставником, залучення до проєктів.
  • 3 етап — отримання диплома та можливість працевлаштування.

Детальні умови, щоб приєднатися до стажування, дивіться за посиланням.

Стажування у Представництві ЄС в Україні

Торгово-економічний відділ Представництва Європейського Союзу в Україні анонсував можливість стажування для випускників, які цікавляться міжнародними відносинами та бажають більше дізнатися про роботу дипломатичного представництва. Потрібно мати ступінь бакалавра економіки, права або суміжної галузі (наприклад, фінанси).

Стажування триватиме до 4,5 місяців у відділі торгівлі та економіки Представництва ЄС в Україні з жовтня 2023 року. Пропозиція для тих людей, які наразі мешкають в Україні. Кожен учасник отримуватиме щомісячну допомогу для покриття витрат на проживання.

Потрібно буде виконувати дослідницькі завдання (простий економічний аналіз і аналіз даних та/або просте юридичне дослідження), відвідувати заходи та звітувати про них, допомагати з підготовкою документів, оновлювати українську та англійську версії вебсайту Представництва ЄС (торгово-економічна частина) тощо.

Заявки на участь приймаються до 06 вересня 2023 року за посиланням.

Також ви можете ознайомитися з безплатними онлайн-лекціями, корисними освітніми матеріалами з теми бізнесу, економіки, менеджменту від Київстар та Бізнес-школи МІМ. Для цього перейдіть у розділ «Освіта» на Kyivstar Business Hub.

Добірки сервісів#ДобіркаСервісів

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

11 ресурсів для IT-навчання та розвитку19 квітня 2024 5 хвилин читання

11 ресурсів для IT-навчання та розвитку

#Навчання#Розвиток#Київстар
#2024#ДобіркаСервісів#Навчання#Розвиток
#Київстар
#ДобіркаСервісів#Бізнес#Рішення
#ADWISOR#ATC
#ДобіркаСервісів#Stoprussia#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Рішення#Бізнес
#Менеджмент #Тренд#Стратегія

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку