Добірка телеграм-каналів та подкастів для маркетологів
5 квітня 2024 9 хвилин читання

Добірка телеграм-каналів та подкастів для маркетологів

Натхнення#Маркетинг#ДобіркаСервісів#Бізнес#Економіка

Про що:

Щодня в Україні з’являється 19 нових телеграм-каналів з аудиторією понад 1000 людей. А за 2023 рік — їх було 33 тис. Як знайти серед цієї кількості саме ті, які будуть корисними маркетологам? Ми зібрали добірку телеграм-каналів про маркетинг, а також додали цікаві подкасти на цю тему.

Зміст

Телеграм-канали для маркетологів

Подкасти для маркетологів

Телеграм-канали для маркетологів

Серед Telegram-каналів, які можуть бути цікавими спеціалістам у сфері маркетингу, наступні: 

 1. Маркетинг UA — телеграм-канал, де можна дізнатися про кейси, новини, рекламу, інсайти, поради та лайфгаки, посміятися з маркетингових жартів тощо.
 2. Kyivstar Business Hub — телеграм-канал компанії Київстар для підприємців та маркетологів про пошук нових клієнтів, бізнес-тренди, кейси та добірки корисних сервісів для роботи. 
 3. Думай як реклама — телеграм-канал, де зібрані оригінальні приклади креативу, які надихають команду агенції маркетингових комунікацій Brain Tank.  
 4. Почни Щось! — телеграм-канал про бізнес, який буде цікавий маркетологам анонсами тематичних заходів, вебінарів і майстер-класів.
 5. Український маркетинг — телеграм-канал про український диджитал-маркетинг та креативні комунікації.
 6. Creativeness — телеграм-канал про креативний маркетинг. Зокрема, про ситуативний маркетинг та тренди, PR-розсилки та бренд-івенти.
 7. Діджитальня — телеграм-канал про маркетинг, жарти у комунікаціях та тематичні новини digital-напрямку.
 8. Marketer.ua — телеграм-канал, де ви дізнаєтеся про маркетинг і технології для бізнесу, стартапів та підприємців.
 9. Product Development and Management — телеграм-канал, засновником якого є Міша Нестор, СРО Київстар, де він розповідає про маркетинг, лідерство, цікаві заходи тощо.
 10. TeLe Marketing — телеграм-канал про новини у маркетингу, диджиталі, цифровій комерції, креативах, рекламних кампаніях та SMM, про корисні сервіси та поради фахівців.
 11. MMR – Marketing Media Review — телеграм-канал, де можна дізнатися про маркетинг, креатив, рекламу, SMM, також побачити тематичні новини, тренди, аналітику та авторські матеріали. 
 12. Segeda про маркетинг, SMM та Instagram — телеграм-канал, який заснувала маркетологиня Євгенія Сегеда, де вона ділиться своїм досвідом, добірками та цікавою інформацією про комунікації та SMM.
 13. Діджитал UA — телеграм-канал про новини з digital-сфери, маркетинг, SMM, курси, конференції та тематичні івенти.
 14. RSS: Google Ads + Analytics — телеграм-канал для маркетологів та власників бізнесу про контекстну рекламу в Google, вебаналітику, корисні дослідження, поради, налаштування та інструкції з використання сервісу.
 15. WebAnalytics — маркетинговий телеграм-канал про розвиток вебаналітики, цікаві матеріали щодо вирішення аналітичних задач, зміну інтернет-трекінгу тощо.
 16. George Rysak: Product Marketing, SEO, Affiliate — телеграм-канал, який заснував Георгій Рисак, керівник з маркетингу Develux. Тут про диджитал- маркетинг, affiliate-маркетинг, SEO та підприємницьку діяльність.
 17. НаЗахід — телеграм-канал практичної онлайн-конференції НаЗахід з SEO та  просування бізнесу в інтернеті. Ресурс буде цікавий маркетологам, SEO-спеціалістам, SMM, PR та бізнесменам.
 18. ОГо! – телеграм-канал співзасновника monobank Олега Гороховського, де підприємець розповідає про маркетинг, фінанси, новини monobank та ділиться власними історіями.
 19. УТП, і у мене — телеграм-канал про маркетинг, комунікації, стратегії, особистий бренд та багато іншої цікавої інформації.
 20. Digital masons — телеграм-канал про український диджитал-маркетинг і комунікації. Тут можна знайти вакансії у сфері digital.
 21. SMM без забобонів — телеграм-канал маркетологині та власниці SMM-агентства KasLead Анастасії Каспер. Тут фахівчиня ділиться досвідом просування бізнесу в Facebook, Instagram і Telegram.
 22. I-Marketing.ua — телеграм-канал про свіжі новини та статистику у соцмережах.
 23. Kukurudza SMM — телеграм-канал, де можна дізнатися про контент-маркетинг в Instagram, спостереження та цікаві ідеї для маркетологів.

Цікавий факт: У четвер рекламні публікації в Telegram набирають найбільше переглядів і реакцій від аудиторії.

Подкасти для маркетологів

Крім добірки українських подкастів про бізнес та економіку, зробили також перелік подкастів про маркетинг:

 1. Маркетинг в п'ятницю — подкаст маркетологині Анни Кульчицької, бренд стратега і власниці креативного агентства FRIDAY. Тут історії про те, як зростають бренди, про їх помилки та перемоги. Послухати — AppleGoogle та Spotify
 2. Сорітелінг — подкаст, де можна почути інтерв’ю з маркетологами, копірайтерами, креативним продюсерами, власниками бізнесів та іншими цікавими людьми. Послухати — Apple та Spotify
 3. Це по роботі — подкаст Андрія Чумаченко, співзасновника агентства Netpeak, та Романа Єфременко, керівника маркетингу. Ви дізнаєтеся про актуальні новини IT, маркетингу та бізнесу. Послухати — YouTubeAppleSpotify.
 4. Кляті Маркетологи — подкаст про бесіди з провідними спеціалістами топменеджменту відомих компаній, як-от Uklon, Reface, Prom.ua, Welltech, Universe та інших про маркетингові інструменти для залучення клієнтів. Послухати на YouTube.
 5. Бесіда про бренди — подкаст про брендінг, креатив та цікаві рішення, які надихнуть розвивати та масштабувати бізнес. Послухати — YouTubeApple.
 6. Нормально не підходить — подкаст про маркетингові комунікації, креатив та PR та маркетинг під слоганом. ‍Послухати — AppleSpotify
 7. Social media decoded — англомовний подкаст про інфлюенс-маркетинг, маркетинг у соціальних мережах, розвиток особистого бренду, тенденції та тренди. Послухати — AppleSpotify.
 8. Цікавий маркетинг — подкаст маркетолога Андрія Шараєвського про його досвід, маркетинг, рекламу та комунікації. Послухати — YouTube

Як вам добірка? Напишіть, будь ласка, в коментарях, які ще ресурси для маркетологів варто б було додати у цей перелік.

Натхнення#Маркетинг#ДобіркаСервісів#Бізнес#Економіка

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Бізнес#Рішення#2024
#Бізнес#Економіка#Тренд#Київстар
#ADWISOR#BigData#SMS#СмсРозсилка
#Маркетинг#Клієнт#ПортретКлієнта#Look-alike#BigData
7 подкастів для прокачки англійської мови2 вересня 2022 2 хвилини читання

7 подкастів для прокачки англійської мови

#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#ДобіркаСервісів
Добірка телеграм-каналів для бізнесу24 серпня 2022 4 хвилини читання

Добірка телеграм-каналів для бізнесу

#ВійнавУкраїні#Бізнес#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#ДобіркаСервісів
#B2B#B2C#Маркетинг#Бізнес
#ADWISOR#ПортретКлієнта#Look-alike#BigData

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку